Itin malonaus greituko receptas

pora-bucinys-lupos-aistra-vyras-moteris-oda-veidas-5br-62925980.jpg
 
2 komentarai
Neturite laiko ilgiems meilės žaidimams ar tiesiog nenorite užsilaikyti, tad geriau renkatės saldžią greituko palaimą? Tinkamas laikas ir tinkamas partneris gali padaryti „kibirkštėles miegamajame“ ne mažiau malonias nei ilgas mylėjimosi seansas.

Greitukui nereikia jokio pasiruošimo. Tereikia tik nusiteikimo patirti vieną įspūdingiausių seksualinio gyvenimo akimirkų. O čia – naudingi patarimai, kaip tai padaryti:

Kur?

Parke. Parkuose yra daug vietų, kur galite pasislėpti už didelių medžių, tačiau taip pat turite neužmiršti ir saugumo bei patogumo klausimų. Geriau užsiimti greituku anksti ryte arba vėlai vakare, kai aplink mažiau sportuojančių ar vedžiojančių savo augintinius žmonių.

Persirengimo kabinoje. Tikriausiai matėte tokią sceną filme: jie paskubomis nuplėšia vienas kito drabužius ir greitai užsiiminėja seksu, o tuo tarpu pardavėjas susidomi, kodėl už uždangos kilo šurmulys.

Lifte. Tik pagalvokite: kaip greitai jūs tai padarytumėte? Liftai juda dideliu greičiu, ar esate įsitikinę, kad sugebėsite greičiau? Tiesiog priverskite liftą sustoti.

Kapinėse. Tai atrodo baugu? Taip ir yra. Tamsi naktis, pilnatis ir antkapiai... Tačiau jei esate pakankamai drąsūs ir mėgstate įtampą, išbandykite šią vietą, kad galėtumėte ją palyginti su jaukiu savo miegamuoju.

Duše. Na, tai pakankamai privati erdvė, tad kodėl nepasiimti vandeniui atsparaus vibratoriaus ar kito žaisliuko vien dėl to, kad galbūt užsimanysite greituko, o jūsų mylimojo tuo metu šalia tiesiog nebus.

Kaip?

Tikriausiai nustebsite sužinoję, kiek daug moterų užveda vien tik mintis apie greituką. Jei nusprendžiate pasiūlyti tokį malonų ir greitą laiko praleidimo būdą, moteris tikrai pagalvos, kad esate linksmas ir spontaniškas vyras. Vis dėlto, būtų tikrai naudinga pagalvoti ir apie nuotykingojo greituko detales, nes kitu atveju gali nutikti taip, kad tai bus paskutinis kartas, kai jūsų partnerė sutiko įsivelti į tokią drąsią avantiūrą.

Dažniausiai moterims pasiekti orgazmą reikia 10-12 minučių, todėl partnerės malonumas nėra garantuotas, kai turite mažai laiko. Taigi, jei jūs nesate pakankamai įkaitę, užuot laukę audringo greituko, galite pasinaudoti sekso žaisliukais, tokiais kaip moteriškas vibratorius. Be to, puikiai žinoma, kad naudodama vibratorių, kuris yra daug veiksmingesnis, ypač, jei ji dar nėra sudrėkusi, moteris gali pasiekti orgazmą vos per 3-4 minutes.

Tik paprastas triukas gali paverti paprastą greituką neužmirštama patirtimi. Ar pastebėjote, kad jūsų partnerė slepia savo sekso žaisliukus šalia miegamojo staliuko? O kodėl jie turi būti slepiami? Paimkite jos mėgstamiausią vibratorių ir suteikite jai džiaugsmo.

Taupykite laiką: nenusirenkite visiškai. Ar ji dėvi trumpą sijonėlį? Visiškai užtektų tiesiog nutraukti jos kelnaites ir „atidaryti klėties duris“. Įsitikinkite, kad esate vieni. Žinoma, rizika yra tai, kas tik pagerina greituką, tačiau atsiminkite, kad jei moteris bus užtikta su plačiai išskėstomis kojomis viešumoje, tai gali tapti paskutiniu jūsų pasimatymu.

Oralinis seksas gali būti labai spontanišku ir patogiu būdu patirti malonumą. Jums nereikės nerimauti dėl jos pasiruošimo, nors ji gali norėti ir daugiau...

Atsakingai rinkitės pozas, nes teks suprasti, kad galinė jūsų automobilio sėdynė pakankamai apriboja jūsų judesius. Taigi pamirškite visas egzotiškas pozas. Nepasiduokite analinio greituko pagundai, kurį matėte pornografiniuose filmuose. Iš tiesų norėdami pajusti didelį malonumą analinio sekso metu reikia bent jau morališkai pasiruošti tokiai ekstremaliai sekso formai. Geriau jau naudoti vibratorių nei rizikuoti susižeisti.

Nepamirškite pasverti visų greituko pliusų ir minusų: tai gali  puikiai papildyti reguliarų seksą. O jei jūs nenorite ilgai mylėtis, tačiau jūsų partnerė nori, yra didžiulis sekso žaisliukų pasirinkimas kaip vibratoriai, dildo ir galimybė juos išbandyti jums abiems. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
ne tas zodis...
man tai patinka
Naujas komentaras