Kaip naudotis vibratoriumi? Gidas moterims

2782190-HL-How_to_Use_A_Vibrator_Solo_or_With_A_Partner-1200x628-Facebook-1200x628.jpg
 
Ne prie visų vibratorių pridedama instrukcija. Viena vertus, ar labai ji reikalinga - negi taip sunku pačiai susivokti, kaip šis daikčiukas veikia? Tačiau jei rankose dar nesate laikiusi vibratoriaus, gali būti, kad kils įvairiausių klausimų. Be abejo, dauguma moterų eksperimentuodamos randa geriausią būdą save patenkinti, tačiau jei nenori būti bandymų triušiu pačiai sau, verta pasinaudoti patyrusiųjų patarimais.

1. Susipažink su vibratorium. Išimk iš pakuotės ir patikrink, kaip jis veikia, kokių baterijų jam reikia. Paspaudinėk mygtukus, įjunk ir išjunk, pasidomėk, kokių skirtingų greičių ir režimų šiame  prietaise yra. Prieš pirmą kartą naudodama būtina nuplauk. Jei tavo žaisliukas neatsparus vandeniui, stebėk, kad vandens nepatektų į skyrių, kur dedami elementai. Patikrink, ar vibratorius neturi aštrių briaunų ties sudūrimais. Prireikus gali jas nesunkiai nušlifuoti dilde. Įsitikink, kad visos vibratoriaus dalys gerai pritvirtintos, laidai nepažeisti. 

2. Susipažink akis į akį. Net jei vibratorių ketini naudoti kartu su partneriu, visų pirma patikrink žaisliuką ant savęs. Taip galėsi atsipalaiduoti, susikoncentruoti į savo pojūčius, nesiblaškyti ir nesirūpinti, ką tuo metu veikia ar jaučia partneris. Rask laiko ir vietą, kur gali pabūti viena. 

3. Neišjunk šviesos. Ne visiems šis patarimas atrodo geriausias, nes ne visiems malonu stebėti save tokiomis intymiomis akimirkomis. Bet žaidimas su vibratoriumi šviesoje bus kur kas naudingesnis ir pamokantis. Taip gali nesunkiai rasti pačias jautriausias vietas savo kūne, o įgytos žinios vėliau  pravers mylintis su partneriu. Be abejo, tai įmanoma atrasti ir kliaujantis vien savo pojūčiais,  tamsoje, tačiau regint savo žaidimą ir akimis įgyjama daugiau patirties. 

4. Nejunk vibratoriaus. Leisk savo kūnui prie jo priprasti. Pavedžiok juo visą kūną neįjungusi vibracijos. Pajausk jį. Prispausk stipriau prie odos, pamasažuok juo save. Jei vibratorius pagamintas iš kietos medžiagos, pojūčiai turėtų būti kuo maloniausi. Jei jis - iš minkštos gumos ir neslysta per odą, padaryk tai per rūbus. Nebūtina suteikti sau orgazmo, tiesiog priprask prie jo, kad kūnas  jaustųsi jaukiai. 

5. Nuo mažiau jautrių - prie jautriausių. Įjunk vibratorių, pradėk juo vedžioti po rankas, kojas. Pavedžiok aukštyn - žemyn nuo kojos link rankos ir atvirkščiai, per pilvą, pečius, kaklą, veidą. Galima iš pradžių tai daryti ir per rūbus. Nors vibratorius dažniausiai naudojamas makšties ir klitorio stimuliacijai, nereikia iš karto eiti prie svarbiausio. Pajusk vibraciją visu kūnu, o tada jau pereik prie jautriausių vietų. Galima lėtai pavedžioti juo per vidinį šlaunų paviršių, krūtinę, paliesti spenelius. 

6. Neskubėk, svarbu kiekvienas centimetras. Nuostabiausia vibratoriuje yra tai, kad jis niekada nepavargsta. Todėl gali tyrinėti kiekvieną savo kūno centimetrą tiek, kiek norisi. Dauguma moterų naudoja vibratorių klitorio stimuliacijai ir tikina, kad skirtingos klitorio zonos vis kitaip reaguoja į vibraciją. Neskubėk, sulaikyk vibratorių tai vienoje, tai kitoje vietoje. Gali atrasti netgi tokių jautrių vietų, kurių iki šiol nė nežinojai esant ant tavo kūno. 

7. Eksperimentai su greičiu. Daugelis vibratorių turi keletą greičio režimų, mažiausiai - du. Visada pradėk nuo silpniausio. Jei vibracija iš pradžių pasirodys pernelyg intensyvi, pridenk savo kūną rankšluosčiu ir stimuliuok jį per audinį. Be to, nespausk vibratoriaus taip stipriai prie savęs. Labai tikėtina, kad kai kuriose tavo kūno vietose ir mažiausio greičio - per daug. O kitoms vietoms reikia intensyvesnės stimuliacijos. Kai kurie vibratoriai turi ir pulsacijos režimą, tai - dar viena sritis eksperimentams kaitaliojant minimalias ir maksimalias apkrovas.

8. Eksperimentuok spaudimo jėga. Pamėgink spausti skirtinga jėga. Gali būti, kad tau patiks kai  vibratorius stipriai prispaustas prie klitorio, bet gali būti ir taip, kad užteks tik lengvo palytėjimo. Galima paprasčiausiai prispausti vibratorių prie kūno ir save pamasažuoti. Atkreipk dėmesį: jei vibratorius galingas, kuo stipriau spausi jį prie kūno, tuo mažiau jausi vibracijas. Nes tvirtai suspaudus vibratorių, didesnę dalį jo vibracijos sugeria ranka. 

9. Taškinė ar viso paviršiaus stimuliacija? Pamėgink jaudinti save pačiu vibratoriaus galiuku, o paskui - pačia plačiausia jo dalimi. Taškinės stimuliacijos metu pojūčiai daug intensyvesni nei stimuliuojant didesniu paviršiumi. Gali būti, kad glausdama vibratorių prie lytinių lūpų arba prie klitorio patirsi ypatingų pojūčių. Kadangi klitorio zona kur kas platesnė nei vienas piršto pagalvėlės dydžio taškas, didesnio jos paviršiaus stimuliacija gali sukelti kvapą gniaužiančių pojūčių, kurie  skirsis nuo taškinės stimuliacijos. 

10. Vibratorius įsiskverbimui. Atkreipk dėmesį, kad ne visi vibratoriai tinkami naudoti makštyje. Jei tavo žaisliukas lygus, švelnus, neturi aštrių kraštų ir nesugeria biologinių skysčių - jis tinkamas naudoti ir makštyje. Šiaip ar taip, prieš įvedant vibratorių į makštį, rekomenduojama ant jo užmauti prezervatyvą. Taip pat svarbu naudotis vandens pagrindu pagamintu lubrikantu

11. Vidiniai tyrinėjimai. Pradėk lėtai įvesdama vibratorių, prieš tai sujaudinusi save išorine stimuliacija. Kadangi dauguma nervų galūnių išsidėstę ne makšties viduje, o išorėje, daugumai moterų labiausiai patinka būtent pats įvedimo procesas. Kai kurios moterys vibratorių naudoja taško G paieškoms ir jo stimuliacijai. 

12. Pažaisk juo su partneriu. Mylintis su partneriu, vibratorių galima panaudoti įvairiai. Galima paprasčiausiai papildomai save stimuliuoti įprasto lytinio akto metu, gali juo stimuliuoti partnerį arba partneris - tave, vibratorių galima naudoti makštyje tuo pačiu metu glamonėjant partnerį oraliniu būdu, ir pan. Bet prieš įsileidžiant šį trečiąjį į savo seksualinius žaidimus, pirmiausia susipažink su juo kuo giliau pati - tik tada geriausiai atsipalaiduosi ir mokėsi naudotis šiuo žaisliuku  taip, kaip reikia! 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras