Sekso rūšis: sueitis tarp krūtų

5-tajemniczych-miejsc-rozkoszy.jpg
 
8 komentarai
Seksas tarp krūtų, vadinamas Narvasadata – tai surogatinės sueities būdas, kai vyro varpa yra trinama tarp moters krūtų. Krūtų spaudimas sukuria tarsi pasipriešinimą, taip sukuriamas jausmas, panašus į juntamą tikros sueities metu. Beje, ši sekso rūšis dažnai „naudojama“ kartu su oraliniais malonumais.

Kodėl tai patrauklu?

Krūtinė – daugeliui vyrų be galo patraukli moters kūno vieta. Apskritai, krūtys turi didelę įtaką seksualiniam elgesiui, patrauklumui, pasitikėjimui savimi. Daugybė moterų eina iš proto, kai stimuliuojamos jų krūtys: masažuojamos rankomis, čiulpiami speneliai... Apskritai tai nėra kažkokia neįprasta vieta, tad neverta bijoti ar vengti  tokio sekso eksperimentų. Trynimu vienas į kitą stimuliuojama tiek penis, tiek krūtys (vienos ar dviejų rankų pagalba) – tad tai malonu abiems partneriams. Taip pat daugelį žavi vaizdas, kaip vizualiai viskas atrodo tokios sueities metu – vien stebėjimas gali būti iš tiesų jaudinantis!

Kaip tai vyksta?

Norint išvengti bėdų ir nesėkmių, svarbiausia nepamiršti būtiniausios šiai stimuliacijai sąlygos: penis turi būti pakankamai ilgas, o krūtys – pakankamai didelės. Dosniau apdovanotas stipriosios lyties atstovas gali išbandyti daugiau padėčių, patirtį platesnį malonumų diapazoną, tuo tarpu didžiakrūtės moterys gali lengviau ir stipriau apglėbti penį, laisviau judėti juo. Lanksti moteris stimuliacijos tarp krūtų metu gali net pasitelkti ir oralinius malonumus – bučiuoti, glamonėti penį.

krūtys

Ejakuliacijos etiketas:

Moteriai sutikus, sėklą galima išlieti tiek ant jos krūtų, tiek ant kaklo, veido ar burnoje. Svarbiausia – apie tai būti pasikalbėjus anksčiau, mat kai kurioms dailiosios lyties atstovėms ejakuliacija ant veido atrodo tikras pažeminimas, tuo tarpu kitoms tai – seksualumo, aistros viršūnė. Abu partneriai turi jaustis patogiai!

Patarimai, kaip įveikti fizinius skirtumus:

Net jei kažkuris partnerių neatitinka sekso tarp krūtų „standarto“ – tai, dar ne nuosprendis, jog to privalu atsisakyti. Nedidelį penį turintis vyras skirtumą išlyginti gali daugiau judėdamas visu kūnu, darydamas platesnius judesius. Panaši taisyklė galioja ir moterims: jei krūtinė per maža, labiau judėkite visu kūnu, krūtimis glostykite penį, o skirtumą išlyginti galite rankų pagalba: vietose, kurios lieka „tuščios“ (t.y. neapglėbtos krūtų, apglėbkite rankomis.  „Supinkite“ pirštus, delnais judėkite kartu su krūtimis. Pasitenkinimas bus ne mažesnis!

Pasiruošimas.

Įsitikinkite, kad pozicinis aukštis abiems partneriams yra patogus. Pavyzdžiui, norėdami būti kiek aukščiau, po keliais pasidėkite pagalvę, kartais gali reikėti šiek tiek „pakelti“ vyro sėdmenis – viskas priklauso nuo pozos. Nepamirškite, jog tokioje pozoje patogiai būti turėsite ne penkias minutės, tad pasistenkite rasti geriausią išeitį abiems. Beje, nepamirškite netoliese turėti lubrikanto.

Siūlomos pozos:

1. Vyras sėdi arba guli ant nugaros - moteris klūpi.

Vyras guli ant nugaros, šiek tiek pakėlęs liemenį (arba sėdi ant sofos), jo sėdmenys – greta lovos ar sofos krašto; kojos sulenktos maždaug 90 laipsnių kampu, išskėstos, o pėdos pastatytos ant žemės. Moteris klūpi, sėdi ar tupi ant žemės tarp partnerio kojų, krūtimis apglėbia penį ir pradeda judėti aukštyn – žemyn. Jeigu dailiosios lyties atstovė pakankamai lanksti – gali pasilenkti ir jautriausiomis akimirkomis „pridėti“ stimuliaciją burna – dvigubas malonumas garantuotas!

2. Moteris guli ant nugaros - vyras ją apsižergęs.

Moteris guli ant lovos, geriausia, jei jos krūtinė pakelta pagalvių dėka. Vyras atsiklaupia ant lovos ir kojomis apžergia partnerės krūtinę. Dailiosios lyties atstovė rankomis laikydama krūtis gali nesunkiai apglėbti jomis partnerio penį, taip pat gali laisvai papildyti stimuliaciją rankų judesiais. Jei krūtis prilaiko vyras, arba užtenka vienos rankos – kita ranka moteris gali stimuliuoti vaginą. Beje, vyrui pasislinkus į priekį (klūpint apsižergus) partnerė jį gali patenkinti ir oraliniu būdu.

3. Moteris guli ant nugaros - vyras „įtūpsto“ pozicijoje.

Ši poza tinkama tik tokiu atveju, jei turite pakankamai neaukštą lovą. Moteris guli taip pat, kaip aprašyta antrojoje pozoje, tik jos galva – prie lovos krašto. Iš pradžių vyras atsiklaupia bet kurioje pusėje greta partnerės krūtinės, tuomet vieną koją padeda ant žemės – tai padės išlaikyti stabilumą. Stimuliacijos metu stipriosios lyties atstovas turi perkėlinėkite savo svorį: iš pradžių remtis koja, esančia ant žemės, po to kita,esančia ant lovos. Tai atletiška poza, leidžianti vyrui pasijusti dominuojančiu, labiau valdyti situaciją.

4. Vyras stovi - moteris klūpi.

Vyras stovi, partnerė atsiklaupia ant žemės prieš jį ir rankomis laikydama krūtis jomis apglėbia penį. Kad stipriosios lyties atstovui būtų patogu, reikia rasti, kur jam patogiausia laikyti savo rankas (galbūt tiesiog šonuose, galbūt kažkur atsiremti ir pan.). Beje, kad moteriai nepradėtų skaudėti kelių, patariame klauptis ant pagalvių!

Dar keletas patarimų:

Lubrikantas ant penio ir tarp krūtų padės varpai lengviau judėti, tai malonesnį pojūtį suteiks ir moteriai. Beje, kai kurioms moterims gali nepatikti ši masažo – sekso rūšis dėl to,jog čia tarsi dominuoja vyras, mergina tarsi – tik malonumo suteikėja. Svarbiausia – apie viską pasikalbėti ir rasti abiems malonią išeitį. Eksperimentuokite ir mėgaukitės vienas kitu!

 
fantazijos
Komentarai (8)
Tai viena is priezasciu kodel nebeziuriu i mazakrutes moteris... kad ir kokia karsta bebutu, jai visu fantaziju negali ispildyti kyla noras i neistikimybe...
http:/www.erotinis-masazas.lt/
bobai papus reikia istatyt uz 10000 :D
Aga,gerai. Oralini prie sito masaziuko visuomet pridedu:)
Bandziau, man patiko. Super
sveikinu didziakrute :)
Kad ir kaip būtų, su savo A dydžiu tokios pozos neišlaušiu ir brangiausiojo nepradžiuginsiu :DDDD
tik dėl šio dalyko džiaugiuosi savo didele krūtine :)
Naujas komentaras