Pažink save: masturbacijos privalumai ir nauda

a2acb564b385c35571-69598722.jpg
 
Nors žmonės apie seksą kalba vis laisviau, ir jau daugelis supranta jog visavertis seksualinis gyvenimas – svarbi santykių dalis, apie masturbaciją garsiai kalbėti vis dar nėra priimta. Neretai yra galvojama, jog masturbacija – tai kažkas gėdingo ir nešvaraus, tačiau tai tėra mitas. Šiandienos straipsnyje apžvelgsime pagrindinius masturbacijos privalumus:

Galimybė geriau pažinti savo kūną

Moters seksualumas gana sudėtingas, ir dažnai prireikia nemažai laiko ir pastangų, jog moteris atrastų, kas ją užveda, kas patinka ir padeda pasiekti orgazmą. Jei nepavyksta pasiekti didžiojo O su partneriu, problema gali būti tame, jog nepakankamai gerai pažįsti savo kūną, ir tiesiog negebi parodyti partneriui, kas tau malonu. Masturbacija padės savo kūną pažinti, rasti jautriausias erogenines zonas, suprasti, kas tave labiausiai jaudina ir suteikia didžiausią malonumą. Vėliau mylintis su partneriu bus žymiai paprasčiau pasiekti orgazmą, pritaikius šią informaciją.

Puikus būdas įveikti stresą

Šiandien daugelis iš mūsų  nuolat patiriame stresą ir įtampą – tam turi įtakos greitas gyvenimo tempas, darbai, buities rūpesčiai. Masturbacija – puikus būdas išsikrauti ir numalšinti įtampą. Orgazmo metu mes patiriame emocinę iškrovą, kūnas atsipalaiduoja, taip pat ima gamintis hormonai, mažinantys stresą ir nerimą, bei skatinantys gerą nuotaiką, bei optimizmą, taigi, jei nuolat jauti įtampą, tavo gyvenimas yra kupinas streso, masturbacija – puikus būdas atsipalaiduoti.

Masturbacijos nauda vyrams

Vyrų masturbacija taip pat yra naudinga. Moksliniai tyrimai įrodė, jog vyrai, kurie reguliariai masturbuojasi, 33 proc. sumažina prostatos vėžio tikimybę. Taip pat įrodyta, jog masturbacija vyrams efektyviai mažina nerimą, slopina įtampą, gerina nuotaiką. Dar vienas dalykas – vyrai neretai skundžiasi per greitos ejakuliacijos problema. Masturbacija, treniruotės su savo kūnu išmoko vyrą kontroliuoti ejakuliaciją ir ją atitolinti.

Nauda sveikatai

Tiek moterims, tiek vyrams, reguliari masturbacija duoda pastebimos naudos sveikatai. Be jau anksčiau minėtos naudos valdant stresą ir įtampą, masturbacija taip pat padeda stiprinti imunitetą: orgazmo metu organizmas gamina hormonus kurie mums padeda būti atsparesniems įvairiems susirgimams ir virusams. Negana to – gausiai išsiskiria endorfinų ir dopamino: vadinamųjų „laimės hormonų“ - jų pagalba pagerėja nuotaika, jaučiamės laimingesni, ramesni labiau atsipalaidavę.

Taigi, nors masturbacija tebėra apipinta mitais – užsiimkite tuo drąsiai, tai malonumas, be jokio pašalinio poveikio. Be to, daugelis sutinkame, jog seksas su mylimu žmogumi – nieko blogo, taigi kodėl negerai užsiimti seksu su mylimiausia savimi?

Gero savaitgalio, 
Deimantė

 
Komentarai
Naujas komentaras