Erikos patirtis išbandant dvigubos įsiskverbimo vibratorių

uzpakaliukas.jpg
 
Visada norėjau išmėginti dvigubo įsiskverbimo vibratorių. Atidariusi dėžutę ir išvydusi šį 19 centimetrų mėlynąjį gražuolį kaip mat panorau jį išmėginti. Ne kartą mėginau naudotis 2 vibratoriais vienu metu, tačiau tai nėra patogu. Manau daugelis merginų su manimi sutiks.

"Crystal Cox" vibratorius įpakuotas į paprastą peršviečiamą plastmasinę dėžutę, per kurią šviečia visa jo didybė. Išpakavus, pirmiausia pasijautė ne itin malonus kvapas. Tad teko kelis kartus jį gerai nuplauti muilu, jog kvapas taptų kiek priimtinesnis, tačiau visiškai neišnyko. Taigi, pirmasis įspūdis nebuvo  teigiamas. Žaisliuko medžiaga taip pat nepasirodė itin glotni. Vibratoriaus išorė - lyg tikras penis su galvute, venomis ir karbučiais apačioje. Apačia yra plati ir smagi paimti į ranką. Analinė vibratoriaus dalis – į viršų mažėjantys burbuliukai. Iki kol nepabandžiau, niekada nesupratau, kodėl analiniai vibratoriai būna burbuliukų formos....

Asmeniškai man, šio vibratoriaus dydis - tobulas. 19 cm ilgis yra pakankamai ilgas, storis apie 3.5 cm. Analinės vibratoriaus dalies ilgis kiek trumpesnis, tačiau pakankamas, 9 – 10 cm. Storis apytikliai nuo pusės centimetro iki centrimetro apačioje.

Smalsumo vedama, pirmiausia nusprendžiau išmėginti analinę vibratoriaus dalį. Su lubrikanto pagalba, vibratorius su mielu noru įlindo į užpakaliuką. Pasirodo, jog  rutuliukai tobulai tinka analiniam seksui! Pojūčiai buvo nuostabūs. Vibratorius taip smagiai masažavo išangę ir suteikė nepakartojamų pojūčių. Tuomet nusprendžiau pasinaudoti visomis vibratoriaus galimybėmis. Standus vibratorius labai smagiai pasinėrė į abi skylutes. Jausmas buvo nepakartojamas. Vibratorių dydžiai yra tobulų proporcijų ir nuostabiai atitinka visus poreikius. Didelis ir stangrus vaginos vibratorius neprisitaiko prie tavęs, jis dirba savo ritmu ir nesigilina į tavo išlinkimus. Jausmas yra tikrai keistas, tačiau tik gerąja prasme. Pasiekti orgazmą nereikėjo daug laiko. 

Visą sekančią dieną svajojau apie nuostabius potyrius ir laukiau vakaro, jog vėl galėčiau pasinaudoti šiuo smagiu dvigubo įsiskverbimo vibratoriumi. Vakaras vėlgi buvo nuostabus.. .Išmėginus šį vibratorių neberūpėjo nei iš pradžių kliuvęs kvapas, nei spalva, nei jokios kitos detalės. Potyriai tokie nuostabūs, jog tenkinausi juo kelis kartus iš eilės. Vibracija sakyčiau net nėra reikalinga tokiam nuostabiam daikčiukui. Žinoma ji yra ir pakankamai stipri, tačiau man jos nė neprireikė, tad baterijos dar nespėjau išeikvoti.  Mielos moterys ir merginos, jei visada svajojote apie seksą su dviem vaikinais, tačiau tam nesiryžtate, įsigykite šį nuostabų vibratorių! Jis tikrai suteiks nepakartojamų potyrių lovoje.  Mano vyrui taip pat labai patiko mane tenkinti per abi skylutes vienu metu. Taigi jis patiks ne tik jums, tačiau ir jūsų partneriui. 
 


Tikrai rekomenduoju įsigyti šį vibratorių visoms merginoms. Tai nuostabi patirtis. Kaina nėra didelė, o malonumas toks, kurio t ilgai nepamiršite.
 

Mano vertinimai:

Kokybė: 4 / 5
Smagumas: 5 / 5
Dydis: 5 / 5
Vibracija: 4 / 5  


Daugiau apie vibratorių:
 Vibratorius "Dviguba jėga" 


>> Žaisliuką išbandė Audrius ir Erika


AMŽIUS    31
SANTYKIŲ STATUSAS  Susituokę
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA    Heteroseksualūs
SEX PRAKTIKA   Praktikuoti seksą pradėjome nuo pilnametystės. Vedę 8 metus, taigi praktikos turime pakankamai. Prisijunk prie žaisliukų testuotojų komandos ir Tu!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras