4 gudrybės jos orgazmui

climax.jpg
 
8 komentarai
Ji išriečia nugarą, dejuoja, aimanuoja... Džiaugiatės, galėdamas taip patenkinti moterį! Galvoje sukirba mintis: kas, jeigu ji apsimetinėja? Jei tai – tikra, kaip šį „stebuklingą mygtuką“ paspausti kitą kartą? Jeigu norite suteikti moteriai fantastišką orgazmą, patariame pasinaudoti keturiais patarimais.

Ką turite žinoti:

- Jos erogeninių zonų žinojimas ir gebėjimas tuo pasinaudoti – didžiulis privalumas jums.

- Neskubėkite  būdami „apačioje“.

- Moksliškai įrodyta, jog šiltesnės kojos lemia daugiau orgazmo.

Muskuso kvapo odekolonas

Kvapas, uoslė – vienas iš penkių stipriausių pojūčių, kalbant apie seksualinį funkcionavimą. Tam yra kelios priežastys: muskuso kvapas „imituoja“, kelia testosteroną, tad tai iš tiesų pakels moters libido. Taip pat, kvapas, seksas ir atmintis „dalinasi“ vienu smegenų plotu, tad kvapnus susijaudinimas – ilgalaikis, labiau įsimenamas. Kitą kartą, užuodusi nuo jūsų dvelkiantį muskuso aromatą ji prisimins praėjusią aistrą, susijaudins!

Sušildykite jos pėdas

Ko gero, visi vyrai žino, jog moterims patinka priglausti šaltas kojas prie partnerio ir susišilti. Šiltos kojos fiziškai priverčia moterį patogiau jaustis labiau nei bet kas kitas. Ypač, jeigu trokštate matyti partnerę nuogą – juk sušalusi ji tikrai nenorės nusirengti.

Dauguma vyrų iš tiesų neįvertina šiltų pėdų svarbos orgazmo pojūčiams. Anot Olandijos mokslininkų, tai 30% padidina malonius pojūčius. Taigi, galbūt likti su kojinėmis (bent kartais) – ne tokia ir prasta mintis. Jei norite išbandyti kažką seksualesnio, jums pagelbėti gali pėdų masažas specialiu šildančiu geliu – daugiausiai dėmesio skirkite kojų pirštų pagalvėlėms, taip pat tarpupirščiams.

Susikoncentruokite ties 10 ir 2 valandomis

Žinoma, kalbame apie tarp moters kojų esančią dalį – malonindami partnerę oraliniu būdu, daugiausia dėmesio skirkite ties 10 ir ties 2 valandomis esančioms vietoms. Stipresnis stimuliavimas liežuviu prie klitorio tarp minėtų zonų, vėliau – trumpas liežuvio pliaukštelėjimas po gaubtu... tai privers moterį aimanuoti! Tiesa, glamonėdami tas dvi puses būkite labai švelnūs, stipriai nečiulpkite, o verčiau atsargiai lyžtelėkite.

Patogiausia šią gudrybę įgyvendinti vyrui gulint ant nugaros, veidą priglaudus prie partnerės lytinių organų. Stebėkite jos reakciją, keiskite judesių tempą, maloninkite ir mėgaukitės!

Bučiuokite tinkamą nugaros pusę

Prisilietimai prie dešinės nugaros pusės, ypač – arti stuburo, moteriai bus kur kas malonesni nei prie kairės. Ko gero, taip yra dėl to, jog kairioji smegenų pusė kontroliuoja dešiniąją kūno pusę.

Nesvarbu, ar bučiuojate, ar glostote, ar kitaip glamonėjate, įsitikinkite, jog jūsų veiksmai – gundantys, seksualūs. Neapsistokite ties viena vieta, tiesiog jautresnei pusei skirkite daugiau dėmesio, intensyvumo – taip pojūčiai bus malonesni.

Kulminacija...

Drąsiai leiskitės į nuotykius, eksperimentuokite! Dėmesingai išbandę šiuos triukus, ko gero, pastebėsite, jog moters oda taps jautri, „pasišiaušusi“, speneliai – padidėję, kūnas – judantis ir besispaudžiantis arčiau jūsų. Juk taip gera iš tiesų patenkinti partnerę!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
"Ar esate kada užuodę tikro gryno muskuso kvapą?“ – klausia J.F.Heninas (prekių ženklo "Jeroboam" kvepalų kurėjas) . Šiais laikais tikro muskuso iš gyvūnų išgauti negalima, nes tam reikėtų juos žudyti. Muskusas – tai specifinio kvapo medžiaga, išgaunama iš kai kurių žinduolių patinų muskuso liaukų. Todėl dabar visas muskusas, kuris naudojamas beveik kiekvienuose kvepaluose pasaulyje, yra sintetinis. Įdomu tai, kad kas ketvirtas žmogus gryno muskuso kvapo net neužuodžia."
Nuo savęs pridursiu, kad ir tiems/toms, kas jaučia muskuso natą kvepaluose, vieni ar kiti kvepalai gali nepatikti, nes turi savo sudėtyje ir kitų natų (gėliniu, medžio, ambros ir t. t.).
Mechaniniai veiksmai prie nieko neprives. Turi būti aistra tarp žmonių
Žodžiu berniukai nepamirškit papukų pastimuliuoti ir tiesiai prie reikalo, tada moteriškė bus tokia sudrėkusi ir susijaudinusi....
kvaily tu.nuo uzpakalio skyles jei pradedi-viskas tada gerai,o jei tu pirma islaizai kusplaukius tai savaime suprantama,kad skonio nejauti paskui.nuo rudosios pradek wertexai ir matysi kai gerai bus :)))
ne, cia toms kurios yra lievos moterys ir iki 30ties negali normalaus vaginalinio orgazmo patirt ir kaltina visa pasauli aplink tik ne pacia save... tai va cia abc ju baxurams kaip tokias lentas patenkint... goodluck by the way :)
nu jau... cia gal tiems seniems krienams, kurie pamirsta abc ;)
Man ,perskaicius si straipsni, kilo klausymas: ar straipsnio autorius isbande tai,ka aprase,o gal kur nors prisiskaite ir dar nespejo ismegint???
kad 2 ir 10 val pirma kart girdziu... Visad maniau kad reikia koncentruotis ties klitoriu :)
Naujas komentaras