Seksologo atsakymas moterims: tai – normalu!

509.jpeg
 
2 komentarai
Sakoma, kad lovoje su mylimuoju nėra nieko draudžiamo, ir visa, kas tinka ir patinka abiem – normalu. Tačiau tai – tik teorija, o iš tikrųjų milijonai moterų drovisi savo seksualinių troškimų manydamos, kad jie – nenormalūs. Įsiklausydamos į „visuomenės nuomonę“, o ne į save, moterys ima abejoti savo gebėjimais lovoje ir pradeda praktikuoti seksą trise: jis, ji ir jos kompleksai. Deja, anksčiau ar vėliau kažkuris iš partnerių pasirodys besąs nereikalingas. Ir ne visada nereikalingais tampa kompleksai.

Auklėjimo ir visuomenės spaudimo rezultatas.

Ar žinote, kad reta moteris mano, jog visi jos seksualiniai troškimai – normalūs? Dauguma neabejoja, kad visa tai, ką jos daro ar apie ką svajoja – gėdinga, nepadoru, nenormalu. Auklėjimas ir visuomenės moralė čia – itin svarbu: „Minetas – tai moters nusižeminimas!“ „Masturbuojiesi? Tavo seksualinis gyvenimas – nieko vertas!“ „Svajoji apie kitą? Vadinasi, savojo jau nebemyli!“ Ir taip toliau. Štai ir gaunasi: troškimai kunkuliuoja, bet jei pamėginsi juos įgyvendinti – tapsi „nenormali“. Laimė, dauguma dalykų, kuriuos pačios moterys laiko „nenormaliais“, yra norma.

„Man patinka minetas“.

Konservatyvi visuomenė atkakliai kala į galvą: imti į burną ką nors, išskyrus maistą – blogai ir nehigieniška. Ir iki šiol, kaip bebūtų keista, daugybė moterų, kurioms patinka minetas, jaučiasi šiek tiek nukrypusios nuo normos. Jos susimąsto, ar tik neapgaudinėja savęs, esą tai malonu? O gal tik bando įtikti vyrui ir perdėtai jam pataikauja, pačios įtikėję, esą taip daro dėl savo malonumo? Tuo tarpu seksologai tikina, kad oralinės glamonės – tai natūrali preliudijos dalis. Ir jei akivaizdu, kad partnerę tokios glamonės labai jaudina, vyrui tai – dvigubas malonumas. Juk jis pats tuo metu apskritai lyg ir nieko nedaro! Pasak seksologų, kai kurias moteris užveda savo pačių galios suvokimas: jos susijaudina matydamos, kaip gali sujaudinti partnerį. Kitų moterų lūpos yra itin jautri erogeninė zona, ir minetas sukelia stiprų susijaudinimą.

„Kartais aš fantazuoju apie seksą su svetimu vyru“.

Užuot galvojusi apie svetimus vyrus, verčiau savu pasirūpink, – atkerta tavo moralioji pusė. Ne, tu visai neketinai sulaužyti ištikimybę savo antrajai pusei. Tačiau mintimis vis sugrįžti prie to kito, ir nieko negali sau padaryti. O širdyje tampa kažkaip neskanu – juk tai taip pat savotiška išdavystė! Beveik neištikimybė! O kas, jei tavo mylimasis taip pat fantazuoja apie seksą su simpatiška kolege ar efektinga blondine, gyvenančia kaimynystėje? Tikriausiai niekada jam to neatleistum! Pasirodo, net ir tokios svajonės ir fantazijos – visai ne tavo sugedimo įrodymas, o norma. Visi mes kartkartėmis paklaidžiojame seksualinių fantazijų ir iliuzijų pasaulyje, o jei ko nors stinga realiame gyvenime, jei turime slaptų norų ir geismų, lengvai nuklystame į svajonių pasaulį. Absoliučioje daugumoje fantazijų, kad ir koks bebūtų jų siužetas, taip ir lieka nerealizuotos, jos ilgai laikomos absoliučioje paslaptyje, kol ilgainiui visai pasimiršta. Todėl jei fantazuoji apie seksą su kitu vyru – tai tikrai nereiškia, kad jau rytoj gali realiai atsidurti jo glėbyje. Taigi neištikimybe kol kas nė nekvepia, atsipalaiduok! Svarbiausia – nesistenk iškvosti, ar visada lovoje tavo partneris galvoja tik apie tave, ir jam nepasakok, kad tavo mintyse – gražuolis bendramokslis. Tokio atvirumo nei tau, nei jam nereikia.

„Esu ištekėjusi, bet kartais naudojuosi vibratoriumi“.

Dauguma žmonių bijo peržengti erotinių prekių parduotuvės slenkstį, o jei ten ir atsiduria – dažniausiai neva ieškodami dovanos mergvakario ar bernvakario proga. Arba iš tiesų ieškodami dovanos – ko nors juokingo ir visai neseksualaus. Tuo tarpu apie tai, kad spintelėje prie lovos laikai keletą vibratorių ir kartkartėmis jais pasinaudoji, savo bičiulėms neprisipažintum net kankinama. O jos, neabejok, tavęs nesuprastų. Ir jei turi antrą pusę – tuojau pat pasipiltų juokeliai jo atžvilgiu: vyrukas akivaizdžiai gali ne viską, jei tau tenka papildyti savo erotinių žaidimų arsenalą silikoniniais jo pakaitalais.

vibratoriai

Vibratorius nėra žmogaus pakaitalas.

Iš tiesų nė vienas, net ir labiausiai naujausiomis tehnologijomis aprūpintas vibratorius neatstos tikro, juolab mylimo vyro. Tačiau tai, kad kartkartėmis norisi pažaisti vibratoriumi nesirūpinant, kaip partneriui suteikti malonumą, galvojant apie save ir visus judesius reguliuojant taip, kaip tau tą akimirką norisi – nieko nuostabaus. Moterims, kurių geismas nesnaudžia, kartkartėmis masturbuotis ir pasinaudoti sekso žaisliukais – visai ne naujiena. Ir tai taip pat nereiškia, kad tu – nenormali, arba kad jūsų santykiai atsidūrė akligatvyje. Gali vertinti tai kaip savotišką erotinį masažą, leidžiantį palaikyti formą ir tinkamai pasiruošti meilės žaidimams dviese.

„Myliuosi reguliariai, patiriu orgazmą, ir vis tiek kartais masturbuojuosi“.

Nuo vaikystės mums kalė į galvą, kad masturbacija – tai blogai, nuo jos gali sutrikti sveikata. Kaip nedidelė išlyga ji savotiškai toleruojama pasiekus seksualiai aktyvaus amžiaus ir neturint partnerio. Tačiau jei partneris yra ir lovos reikalai – geri, kam tau reikia tenkinti save ranka? Aiškiai išreikštas seksualinis temperamentas ne visada pasitenkina tuo, ką gali duoti partneris. Todėl kartkartėmis normalu padėti sau pačiai. Vis dėlto niekas kitas, tik tu pati save pažįsti geriausiai, todėl neturėtum jaustis kalta kartais tokiu būdu nuimdama susikaupusią seksualinę įtampą.

„Man taip patinka, kai vyras su manimi mandagus, galantiškas, švelnus. Kodėl lovoje noriu iš jo grubaus, gyvuliško sekso?“

Nepergyvenk – fantazijos apie grubų seksą labai populiarios tarp moterų. Ir noras, kad partneris paimtų tave jėga, gali būti kuo puikiausiai įgyvendintas seksualinių žaidimų metu. Svarbiausia – kad tokia prievarta egzistuotų tik žaidimo forma ir būtų visiškai saugi, turėtumėte žodį ar ženklą, kurį davus partneris liautųsi. Lengvo laipsnio sadomazochistiniai polinkiai abiejų sutikimu – kuo puikiausias pikantiškas priedas prie ramių, laiko patikrintų santykių. Jei tik tokie žaidimai teikia malonumą abiems, apie kokius nukrypimus nuo normos galima kalbėti? Viskas – kuo puikiausiai suprantama!

„Mane jaudina lesbietiškos meilės scenos“.

Visa, kas susiję su seksu, bet netelpa į santykius „vyras-moteris“, susilaukia visuomenės pasmerkimo. Ir net jei tu neturi jokio polinkio į homoseksualumą, gali būti, kad jautiesi kalta, jei susijaudini pornografiniuose filmuose stebėdama lesbietiškas meilės scenas, įsivaizduodama, kad pati myliesi su kita moterimi. Ar tai reiškia, kad su tavimi kažkas ne taip? Seksologai aiškina, kad iš tikrųjų gražūs moterų kūnai, erotinės scenos, kur moteris glamonėja moterį, traukia ne tik vyrų, bet ir pačių moterų, vertinančių estetinį grožį ir švelnumą, dėmesį. O būtent grožio ir švelnumo paprastai netrūksta lesbietiškose meilė scenose. Deja, to neretai trūksta realiuose vyro ir moters santykiuose. Taigi stebint tokias scenas moters susijaudinimas paprastai kyla ne dėl to, kad tai – moteris ir moteris, o nuo paties jaudinančio vaizdo, glamonių ir gražių kūnų.

 
fantazijos
Komentarai (2)
artureli tai tu vis dar neradai kas tavaja iskrustu? :D
Daugelis porų gyventų kur kas laimingesnį ir aistringesnį intymų gyvenimą, jeigu įgyvendintų savo svajones. Ypač moterys dažnai gėdijasi jas atskleisti...
Naujas komentaras