Kaip išbandyti masturbaciją, jei nesate to daręs anksčiau?

pexels-masha-raymers-8196424.jpg
 
Masturbacija yra puikus būdas puoselėti savo seksualinę sveikatą ir tikras meilės sau įrodymas. Tačiau kai kam net ir pati masturbacijos sąvoka gali sukelti nerimą. Taip dažnai nutinka žmonėms, kurie užaugo konservatyviose šeimose. Masturbacija užsitarnavo blogą vardą, nepaisant to, kokia nuostabi patirtis tai gali būti. Galvok apie tai kaip pirmiausia apie savęs tyrinėjimą, tai sukels mažiau nerimo. Čia nėra jokių taisyklių. Svarbiausia — neskubėti ir atlastı, kas patika būtent tau.

Prieš pradedant, žinok savo tikslą

Visų pirma, apsvarstyk, kodėl nori išmėginti masturbaciją ir ką apie tai manai šiuo metu. Ar nori geriau pažinti savo kūną? Ar nori patirti orgazmą? Tikslas padės geriau suprasti visumą. Pradėsi kelionę, kurioje svarbiausias (-ia) esi tik tu. Išsiaiškink savo baimes, troškimus ir ribas dar prieš imantis veiksmų.

Paruošk aplinką

Juk norėsi jaustis saugiai ir komfortiškai. Rask patogią vietą, kur galėsi prigulti ar patogiai sėdėti ir kur niekas nesutrukdys. Jei gyveni ne vienas, užsirakink duris ar suplanuok tokį laiką, kada nieko kito nebus namie. Pagalvės, antklodė, lubrikantas ir žaisliukai taip pat bus naudingi, kaip ir žvakės, smilkalai ar atpalaiduojanti muzika, jei tik to norisi.

Neskubėk

Masturbacija nėra lenktynės, todėl nepamiršk, kad skubėti nėra kur. Šis laikas skirtas pažinti savo kūną. Pradėk neskubėdamas (-a) nuo švelnaus kūno masažo ten, kur jauti įtampą. Ištyrinėk kūną nuo galvos iki pirštų galiukų, kad atrastum įsitempusius raumenis. Švelniai masažuok, iškvėpk ir pajusk kaip mažėja įtampa. Dabar gali imti švelniai liesti zonas šalia lytinių organų, nepamiršk stebėti kokius pojūčius tai sukelia.

Mastrubacija nėra vien tik lytinių organų masažas

Svarbu suprasti, jog pirmais kartais masturbuojantis neprivalai iš karto imtis genitalijų stimuliacijos. Ypač, jei tai sukelia stresą. Gali tam ruoštis liečiant erogenines zonas lėtai, pradedant nuo zonos aplink lytinius organus. Šis laikas skirtas tau, tad dar kartą primename — nėra kur skubėti.

Pradėk nuo pojūčių tyrinėjimo

Kai imsi liesti lytinius organus, pradėk švelniai ir lengvai. Eksperimentuok skirtingais judesiais, pasitelk skirtingus pirštus ir spaudimą. Sutelk dėmesį į pojūčius, kuriuos patiri. Gali įsivaizduoti, ką jie primena (pavyzdžiui, lūžtančias bangas, švelnų brizą ir t.t.). Šitaip ne tik patirsi malonumą, bet ir lavinsi fantaziją kitam kartui.

Prisimink, kad tirti gali visą savo kūną

Gali net nustebti dėl to, kas tau patiksi, todėl panaudok skirtingą spaudimą, greitį ir liesk skirtingas kūnas vietas. Žmonėms dažnai patinka liesti krūtis ir spenelius, pilvą, šlaunis, sėdmenis, lytinius organus ir analinės angos prieigą. Kai kurie žmonės liečia ir savo veidą, kai kurie pėdas. Prisimink, jog žmogaus kūne yra daugybė erogeninių zonų ir kiekvienas esame skirtingas, todėl tik tu gali atrasti, kas tau labiausiai patinka.

Apdovanok save už pastangas

Apdovanok save, nes, be abejonės, darai sau kažką gero. Tad, kai baigsi sesiją, pasidovanok sau kažką malonaus. 

Ši kelionė gali būti jaudinanti ir smagi, tačiau neturėtum nervintis dėl to, jog pradžioje ji gali atrodyti gėdinga ar nepatogi. Pasistenk atsipalaiduoti ir pasimėgauti akimirka.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras