Ką apie jus sako erotinės fantazijos ir sapnai?

your-be-is-for-sex-and-sleep-ref_-deviantart1.jpg
 
Erotinės fantazijos aplanko kiekvieną vyrą ir moterį. Vidutiniškai žmogus gali mėgautis seksualiniais sapnais, svajonėmis ir fantazijomis nuo 5 iki 30 kartų per dieną. Įdomiausia yra tai, kad moterys kaip ir vyrai apie seksą fantazuoja tiek pat dažnai, tačiau pastarosios bando nuslėpti šį faktą.

Fantazija apie seką trise.

Vyras arba moteris nori pasiekti pasitenkinimą su daugiau nei vienu asmeniu. Dažnai ši seksualinė fantazijas ir troškimas tą patirti realybėje tiesiogiai persikelia į sapnus. Jei su šios svajonės realizavimu nesutinka partneris ar partnerė, pabandykite priėjimą rasti per sapnus. Papasakokite savo antrajai pusei ką sapnuojate, kur ir kaip vyksta visas veiksmas. Galbūt jūsų vyras ar žmona, draugas ar draugė sapnuoja labai panašius dalykus, tad kodėl jų neperkėlus į realybę?

seksas trise

Prievarta sapnuose

Sapnai, kuriuose patiriama prievarta tikriausiai aplankė daugelį moterų ir vyrų. Ar teko sapnuoti, kad kažkas verčia jus turėti lytinių santykių? Ką gi reiškia toks sapnas? Žmogaus seksualumo slopinimą – tai reiškia, kad sapnuojantis tokį sapną žmogus trokšta atsakomybę perkelti kitam žmogui. Sapnai susiję su prievarta dažnai reiškia, kad asmuo yra per daug suvaržytas ir dėl to jam gali būti sunku mėgautis seksu. Tokie sapnai dažniau aplanko asmenis, kurie atrodo gana kuklūs, tačiau iš tiesų nori grubaus sekso. Tokie erotiniai sapnai reiškia, kad žmogui reikėtų seksualiai išsilaisvinti ir atverti duris naujoms galimybėms. 

Fantazija seksui be tabu.

Išdavystė, kiti žmonės, bosas – visa tai patenka į tabu kategoriją. Daugelis slepia šiuos sapnus dėl baimės būti nesuprastiems ir nuteistiems. Ką gi reiškia tokie sapnai, kurie suteikia galimybę mėgautis draudžiamais malonumais? Jeigu sapnuojate tokius sapnus, apie kuriuos būtų tikrai gėda kam nors papasakoti, tai reiškia, kad žmogus trokšta kažko neįprasto ir tai liečia ne tik intymų gyvenimą. Jie maištauja ir nori padaryti kažką, kas dažnam sukeltų baimę ir siaubą. Dažniausiai tokius sapnus sapnuoja tyrinėtojai ir ekstremalai. Atminkite, kad tokie sapnai visai nereiškia, kad jūs iškrypėlis, greičiau esate maištininkas, o adrenalinas – jūsų gyvenimo variklis. 

Sekso orgijos

Grupinis seksas buvo labai populiarus Senovės Romoje, Graikijoje ir Egipte, o dabar orgijų vakarėliai paplitę pačiuose įvairiausiuose visuomenės sluoksniuose, daugelyje pasaulio šalių. Ką reiškia sapnai ir fantazijos, kada mėgaujatės seksualiniais malonumais su dideliu skaičiumi kitų žmonių? Tokios fantazijos rodo, kad žmogus yra smalsus ir trokšta pažinti ir žinoti kuo daugiau. Toks žmogus, kaip vaikas, kuris trokšta išbandyti viską. Kartais orgijos troškimas kalba, jog žmogus nuobodžiauja ir trokšta pilnatvės jausmo. Tokie žmonės yra labai emocionalūs, originalūs ir jausmingi.

grupinis seksas

Vaidmenų žaidimų fantazijos

Įsivaizduokite seksualinį ryšį tarp medicinos seselės ir paciento, policininko ir nusikaltėlės, vienuolės ir kunigo. Ką reiškia tokios erotinės fantazijos? Tai gali atspindėti žmogaus troškimą paminti įprastus nusistovėjusius santykius. Tam tikras statusas įpareigoja žmones elgtis pagal visuomenėje priimtus standartus, tačiau atsisakymas elgtis įprastai, išlaisvina žmogaus ego. Apie vaidmenų žaidimus svajoja ar tai išgyvena sapnuose nepriklausomos, savimi pasitikinčios, žaismingos, lakią fantaziją turinčios ir nebijančios rizikuoti asmenybės.

Ar sapnuojate erotinius sapnus?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras