Ką apie jus sako erotiniai sapnai

your-be-is-for-sex-and-sleep-ref_-deviantart1.jpg
 
Erotinės fantazijos aplanko kiekvieną vyrą ir moterį. Vidutiniškai žmogus gali mėgautis seksualiniais sapnais, svajonėmis ir fantazijomis nuo 5 iki 30 kartų per dieną. Įdomiausia yra tai, kad moterys kaip ir vyrai apie seksą fantazuoja tiek pat dažnai, tačiau pastarosios bando nuslėpti šį faktą.

O dabar pažvelkime į giliausias savo sielas kerteles. Kartais pasidalinimas sekso fantazijomis gali padėti atrasti tamsiausią žmogaus pusę, jo užslėptus charakterio ir asmenybės bruožus. Atverkime geismo ir aistros Pandoros skrynią ir atsipalaiduokime. Neišsigąskite,  bet kokios seksualinės fantazijos, tai norma, jei tik jos tinka abiems partneriams ir neverčia nusižengti įstatymams.
 

Fantazija apie threesome

Vyras arba moteris  nori pasiekti pasitenkinimą su daugiau nei vienu asmeniu. Dažnai ši seksualinė fantazijas ir troškimas tą patirti realybėje tiesiogiai persikelia į sapnus. Jei su šios svajonės realizavimu nesutinka partneris ar partnerė, pabandykite priėjimą rasti per sapnus. Papasakokite savo antrajai pusei ką sapnuojate, kur ir kaip vyksta visas veiksmas. Galbūt jūsų vyras ar žmona, draugas ar draugė sapnuoja labai panašius dalykus, tad kodėl jų neperkėlus į realybę?


 


Prievarta sapnuose

Sapnai, kuriuose patiriama prievarta tikriausiai aplankė daugelį moterų ir vyrų. Ar teko sapnuoti, kad kažkas verčia jus turėti lytinių santykių? Ką gi reiškia toks sapnas?Žmogaus seksualumo slopinimą. Tai reiškia, kad sapnuojantis tokį sapną žmogus trokšta atsakomybę perkelti kitam žmogui, tačiau dvejoja. Sapnai susiję su prievarta dažnai reiškia, kad asmuo yra per daug suvaržytas ir dėl to jam gali būti sunku mėgautis seksu. Tokie sapnai dažniau aplanko moteris, kurios atrodo gana santūrios ir kuklios, tačiau iš tiesų nori grubaus sekso be gailesčio. Tokie erotiniai sapnai reiškia, kad žmogui reikėtų seksualiai išsilaisvinti ir atverti duris tikroms galimybėms. 


Fantazija seksui be tabu

Išdavystė, karšta mama, kraujomaiša, kiti žmonės, bosas – visa tai patenka į tabu kategoriją. Daugelis slepia šiuos sapnus dėl baimės būti nesuprastiems ir nuteistiems. Ką gi reiškia tokie sapnai, kurie suteikia galimybę mėgautis draudžiamais malonumais? Jeigu sapnuojate tokius sapnus apie kuriuos būtų tikrai gėda kam nors papasakoti, tai reiškia, kad žmogus trokšta kažko neįprasto ir tai liečia ne tik intymų gyvenimą. Jie maištauja ir nori padaryti kažką, kas dažnam sukeltų baimę ir siaubą. Dažniausiai tokius sapnus sapnuoja vyrai tyrinėtojai ir ekstremalai. Atminkite, kad tokie sapnai visai nereiškia, kad jūs iškrypėlis, greičiau esate maištininkas su keistais norais, o adrenalinas - jūsų gyvenimo variklis. 
 

BDSM tematikos sapnai ir svajonės

BDSM niekada neišeis iš mados ir turi pastovų populiarumą. Svajojate apie žaidimus, susijusius su dominavimu ir fetišizmu? Skausmas, diskomfortas, gėda, baimė, agresija, žeminimas, elektro šokas ir sadizmas. Tie, kurie domisi BDSM tikriausiai žino, ką reiškia mėgautis vaniliniais žaidimais. O ką gi reiškia jei visa tai išgyvenate savo sapnuose? Galbūt sapnuojate, kad dominuojate ir esate valdovas, o gal priešingai – vergaujate?

BDSM fantazijos ir sapnai  dažniausiai yra  susiję su darbu ir karjera . BDSM šalininkai įprastai gali būti aukščiausios grandies vadai arba žmonės, kurie yra pavaldūs kitiems asmenims.  Nerealizuotos fantazijos parodyti savo galią bei valdžią gali atsispindėti valdovo vaidmenyje, o tie, kurie neša didžiulę atsakomybę ir dirba vadovaujamą darbą trokšta parodyti savo silpnąją pusę, patenkinant dominuojantį asmenį. Žinoma, galimas ir kitas variantas, kai vadovai savo lyderio savybes trokšta perkelti į seksualinį gyvenimą.
 Sekso orgijos

Grupinis seksas buvo labai populiarus Senovės Romoje, Graikijoje ir Egipte, o dabar orgijų vakarėliai paplitę pačiuose įvairiausiuose visuomenės sluoksniuose, daugelyje pasaulio šalių. Ką reiškia sapnai ir fantazijos, kada mėgaujatės seksualiniais malonumais su dideliu skaičiumi kitų žmonių?

Tokios fantazijos rodo, kad žmogus yra smalsus ir trokšta pažinti ir žinoti kuo daugiau. Toks žmogus kaip vaikas, kuris trokšta išbandyti viską. Kartais orgijos troškimas kalba, jog žmogus nuobodžiauja ir trokšta pilnatvės jausmo. Tokie žmonės yra labai emocionalūs, originalūs ir  jausmingi.


 

Vaidmenų žaidimų fantazijos

Įsivaizduokite seksualinį ryšį tarp medicinos seselės ir paciento, policininko ir nusikaltėlės, vienuolės ir kunigo, kekšės ir kliento.  Ką reiškia tokios erotinės fantazijos? 

Tai gali atspindėti žmogaus troškimą paminti įprastus nusistovėjusius santykius. Tam tikras statusas įpareigoja žmones elgtis pagal visuomenėje priimtus standartus, tačiau atsisakymas elgtis įprastai,  išlaisvina žmogaus ego. Apie vaidmenų žaidimus svajoja ar tai išgyvena sapnuose  nepriklausomos, savimi pasitikinčios, žaismingos, lakią fantaziją turinčios ir nebijančios rizikuoti  asmenybės. Tokiems žmonėms labiau norėtų įprastą pasisveikinimą “labas” iškeisti į aistringas glamones ir gašlų seksą. 


 

Ekstremalaus sekso fantazija ar mylėjimasis su antgamtinėmis būtybėmis 

Jūs sapnuojate, kad esate iškrypėlis ar seksualinis maniakas, mylitės su baisiu nusikaltėliu ar antgamtine būtybe. Galbūt sapnuose regite save, kaip užsiiminėjate seksu ant Everesto viršukalnės?

Tokios seksualinės fantazijos rodo, kad žmogus yra linkęs savo seksualinį gyvenimą padaryti šviesesnį, įdomesnį bei turtingesnį. Tokie sapnai ir troškimai byloja apie žmogaus aistringą  prigimtį. Tokiems žmonėms vienas iš pagrindinių prioritetų asmeniniuose santykiuose – geras seksas. Jei jų netenkina lytinis gyvenimas su partneriu, jis greičiausiai ieškos kitų būdų, kaip pažaboti savo aistrą. 
www.suaugusiems.lt

Ar sapnuojate erotinius sapnus?
 
Komentarai
Naujas komentaras