Kodėl masturbacija santykiuose reikalingas ir sveikas dalykas

mergina-malonumas-700x500.jpg
 
Masturbacija dažnai įterpiama į gėdos rėmą ir į ją žiūrima kaip į mažiau svarbų seksualinį aktą, nei seksą su partneriu, arba manoma, kad masturbacija yra neištikimybė. Nors yra daugybė mitų susijusių su masturbacija, daugelis tiki vienu: jei santykiai sveiki ir laimingi, neturėtumėte norėti masturbuotis...

Lyg jūsų partneris būtų koks magiškas vienaragis, kuris gali išpildyti visus jūsų seksualinius poreikius. Tai netiesa! Ne tik blogai tikėtis, kad vienas žmogus sugebės patenkinti kiekvieną seksualinį poreikį, tačiau pati to idėja sugadina visą masturbacijos grožį. Tai natūralus biologinis troškimas. Tai būdas mylėti ir pagerbti save.

Lytinis aktas, petingas, oralinis seksas, analinis, masturbacija – visą tai yra nepriklausomi aktai. Nei vienas nėra geresnis už kitą, nepaisant to, ką sekso hierarchija bando jums sakyti. Nėra jokios priežasties nutraukti meilės sau sesijas vien todėl, kad esate laimingas poroje.

Mūsų visuomenėje vyrauja gėda

Ar kada girdėjote religingus gandus, kad jei jūs masturbuositės, ant jūsų delnų užaugs plaukai? Mes tikrai norėtume, kad tai tebūtų nekaltas pokštas, tačiau būtent tai sako vaikams itin religingose šeimose.

Nuo jauno amžiaus daugelis mūsų yra mokomi nesimasturbuoti. Daugeliui dėl to gėda. Ta gėda kyla arba dėl religinių dalykų, ar to išmoko tėvai. Dėl to šis veiksmas atrodo negerai daugeliui žmonių, ar bent jau negerai tai daryti priešais partnerį. Kai esame mokomi, kad masturbacija yra nešvari ir blogas dalykas, o vienintelis geras dalykas yra „tikras seksas“ tarp heteroseksualių žmonių santuokoje, mūsų galvose susiformuoja neteisingos nuostatos apie tai, kas normalu, o kas ne.

Masturbacija santykiuose yra normalu

Visų pirma, beveik pusė vyrų ir moterų masturbuojasi net palaikydami santykius. Taigi, tai labai dažnas reiškinys.

Masturbacija, kai esate santykiuose nereiškia, kad jūs nesimėgaujate seksu su partneriu. Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad žmonės dažnai masturbuodamiesi galvoja apie partnerį. Žinoma, turime fantazijų ir nesusijusių su santykiais, tačiau labai dažnai žmonės įsivaizduoja praėjusius lytinius santykius su žmogumi, kurį myli, arba tai, ką nori išbandyti su juo.

Tyrimai rodo, kad masturbacija yra ne tik sveika fizinei ir psichologinei sveikatai, tačiau ji tikrai gali priversti norėti daugiau sekso su partneriu, o ne mažiau. Visi veiksmai, kurie padidina fizinį ryšį, yra sveiki. Juk norite ryšio su partneriu ir norite dalintis patirtimi, kuri jus suartina.

Masturbacija gali suteikti daugiau malonumo, kai mylitės su partneriu

Masturbacija yra puikus būdas tyrinėti vienas kito kūnus ir suprasti kas jus ir partnerį priverčia patirti orgazmą. Jūsų partneris neskaito minčių, lygiai kaip ir jūs.

Mastrubacija atveria duris dar detalesnei vienas kito malonumo pažinčiai. Jei masturbuositės kartu, gausite progą pamatyti kaip partneriui patinka būti liečiamam. Tai puiki proga mokytis, nes kas gali geriau žinoti kaip jums patirti orgazmą, jei ne jūs pats?

Masturbacija ir visi kiti sekso aktai, kurie suteikia malonumą ir orgazmą, leidžia smegenis išskirti oksitociną ir dopaminą. Tai padeda jausti artimesnį ryšį su partneriu. Masturbacija yra gražus, pažeidžiamas ir natūralus aktas. O galėdami su partneriu tuo pasidalinti, kuriate pasitikėjimą.

Labai svarbu prieiti tašką, kai santykiuose partneriai jaučiasi patogiai. Nejauskite gėdos dėl masturbacijos ir nebūkite su žmogumi, kuris verčia jus jausti gėdą dėl sekso!

Kada verta pastebėti negatyvią įtaką

Kaip visi nuostabūs, seksualiniai skanėstai, kartais gali pasirodyti negatyvūs šalutiniai efektai, jei mėgaujatės vienu dalyku taip dažnai, kad kiti seksualiniai aktai neberūpi.

Galite imti mylėti save iki to taško, kai tai negatyviai veikia santykius, jei tai sumažina intymumą. Jei dažnai masturbuojatės, pažįstate savo malonumo vietas, lytiniams santykiams su tuo sunku lygintis, o partneris gali jūsų ir nepatenkinti. Čia svarbiausia stebėti save ir komunikuoti su partneriu. Nepanikuokite. Viskas pakeičiama. Jei pastebite, kad jūsų masturbacijos įpročiai veikia santykius neigiamai, padarykite pertrauką.

Nėra nieko blogo, jei masturbuojatės santykiuose, tačiau būtina rasti balansą. Pasikalbėkite su partneriu. Kai sau pasiliekame tai, kas kelia mums seksualinį diskomfortą, negalime rasti tinkamų atsakymų.

Tegu intymumas su partneriu būna jūsų prioritetas. Jei masturbacija atima tai, pagalvokite apie priežastis. Jei sugebate įtraukti masturbaciją į seksą su partneriu, įsitikinkite, kad suplanuojate dienas, kai masturbuojatės vienas.

Suaugusiems.lt

Ar masturbuojatės, jei nesate vienišas?
 
Komentarai
Naujas komentaras