Moterų masturbacija: kodėl Jos meluoja, bet tai daro

moters-kunas-5329c57f89b33.jpg
 
1 komentaras
Vienas geriausių būdų patenkinti seksualinį geismą moterims, tai masturbacija. Masturbacijos dėka Jūs galite sumažinti stresą, įgyti naujos patirties ir išmokti tam tikrų seksualinių subtilybių. Be viso to, masturbacija gali pagyvinti jūsų ar judviejų seksualinį gyvenimą.

Nepaisant visų savęs pamaloninimo privalumų, moterys linkusios vengti  šios temos ir teigia, kad to joms nereikia ir masturbacija jos neužsiima. Tačiau taip greičiausiai jos tik gudrauja, o patenkinti save pačioms yra keletas svarių priežasčių. Taigi, kodėl moterys meluoja apie masturbaciją ir kodėl verta save slapčia patenkinti? 


Moterų  masturbacija: už ar prieš

Dar senų senovėje masturbacija buvo laikoma visiškai saugiu ir normaliu reiškiniu, o daugelyje pasaulio šalių šiam maloniam procesui buvo naudojami specialūs sekso žaislai, o apie pačią savęs patenkinimo meno šaką buvo rašomi traktatai ir net buvo vedami specialūs masturbavimosi mokymai. 

Bet su krikščionybės plitimu, apie masturbaciją buvo vis mažiau atvirai kalbama, o ypač smerktinas reiškinys anuomet buvo  moterų masturbacija. Pasak bažnyčios, lytiniai santykiai turi turėti vieną vienintelį tikslą , tai vaisingumas ir palikuonys, o santykiavimas vardan malonumo – viena didžiausių blogio apraiškų. 

Žinoma, krikščionybės įtaka stipriai paveikė žmonijos mąstymą ir net ir šiandien masturbacijos tema daugeliui moterų yra tabu. Tačiau pasak seksologų ir gydytojų, moterų masturbacija, visai kaip ir vyrų, nėra kažkas gėdinga ar smerktina, tai visiškai normalus fiziologinis aktas, kuris padeda sumažinti lytinę ir emocinę įtampą.

Taigi, visi išankstiniai nusistatymai apie masturbaciją jau seniai tapo mitu, tačiau vardan pagarbos religijai ar tiesiog siekiant išsaugoti savo privatų intymų gyvenimą, žmonės tai daro slapčia ir retas vyras ar reta moteris dėl šio savo poelgio eina išpažinties. Verčiau šį faktą moterys  tiesiog nutyli arba teigia:  “Aš to nedarau.” Taip yra kur kas paprasčiau. Juk klausti tokio intymaus klausimo, mažų mažiausiai yra nepadoru ir  nekultūringa. 


Faktas numeris vienas - daryti viską ir visoms

Masturbacija užsiima visi – tiek vyrai, tiek moterys. Pareiga masturbacijai dažniausiai vienija paauglius, kada jų sekso troškimas viršija visus kitus norus ir tik patenkinus svarbiausią poreikį, galima užsiimti mokslais ir visais kitais užsiėmimais. Svarbu pabrėžti, jog paauglių masturbacija yra vienas saugiausių būdų patenkinti žmogaus fiziologinius poreikius. 

Merginoms masturbacija juo labiau suteikia fizinį ir emocinį komfortą, kadangi tikimybė pastoti lygi nuliui ir jos nėra įpareigotos puoselėti kažkam romantiškus jausmus, tam, kad patirtų neapsakomą malonumą. 

Ne mažiau naudinga yra ir vienišų moterų masturbacija. Nesvarbu ar moteris yra našlė, išsiskyrusi ar niekada neturėjo partnerio. Seksas yra būtinas visoms moterims, o tos kurioms taip ir nepavyko užmegzti rimtų santykių ar damos, kurios nėra linkusios pasiduoti vienos nakties nuotykiui, renkasi masturbaciją. Tai teigiamai veikia sveikatą ir net apsaugo nuo daugelio moteriškų ligų. Mokslininkai pastebėjo, jog moterys, kurios negauna seksualinio pasitenkinimo, dažniau serga tokiomis ligomis kaip endometriopzė (liga, kurios metu gimdos gleivinė ima vešėti, išsivysto nevaisingumas). Tad ne veltui endometriozė dar yra vadinama vienuolių liga. 

 

Antrasis faktas -  Jūsų kūno žemėlapis

Masturbacijos dėka moteris gali geriau pažinti savo kūną ir išmokti kontroliuoti orgazmo malonumą. Visa tai suteikia naujų pojūčių ir emocijų. Anot seksologų, net ir brandžioms moterims, masturbacija padeda pasiekti orgazmą su partneriu, kai iki tol to padaryto nepavykdavo. 


Trečiasis  faktas – naujas elementas santykiuose

Masturbacija gali padėti atgaivinti nusistovėjusius santykius, sustiprinti išblėsusius jausmus ir pakurstyti naują aistrą. Daugelis seksologų rekomenduoja poroms dalytis masturbacijos sesijomis, sukurti glaudesnius tarpusavio santykius. Taip sužadinsite jausmus ir atkursite susidomėjimą vienas kitu. 

Jei moteris nebijo masturbuotis žiūrint partneriui, tai gali būti ne tik labai erotiška ir įdomi patirtis, bet tokią praktiką vertėtų išbandyti toms damoms, kurios sekso su partnerio metu negali pasiekti  orgazmo ar jį vaidina. Neabejokite, jūsų partneris nepraleis nei vienos detalės ir atidžiai pasimokys jūsų kūno kalbos.


Ketvirtasis faktas – nekenksminga miego piliulė

Masturbacija mažina įtampą, suteikia kūnui reikalingą fizinę ir emocinę iškrovą, mažina stresą, todėl ženkliai pagerėja  miego kokybė. Po orgazmo kūnas atsipalaiduoja, nervai nurimsta ir atslenka gilus ir ramus miegas.  Tad jei negalite užmigti, meskite avių skaičiavimą iš galvos ir pamaloninkite save pirštukais!


Penktasis  faktas – pagerėja odos būklė

Tai jokia paslaptis, jog vyrai ir moterys, gyvenantys aktyvų lytinį gyvenimą, serga rečiau, yra gyvybingesni ir  aktyvesni. Seksas (arba masturbacija) teigiamai veikia nervų sistemą ir kraujotaką, kūnas patiria mažiau streso (yra žinoma, jog  stresas yra viena dažnesnių odos egzemos priežasčių), o kiekviena žmogaus  ląstelė lytinio pasitenkinimo metu yra geriau aprūpinama deguonimi, todėl oda tampa skaistesnė, glotnesnė ir gražesnė.


Moterys masturbuojasi ne tik todėl, jog nori sekso. Tai fiziologinis procesas, apimantis naudą fizinei bei psichinei sveikatai, masturbacija teigiamai veikia santykius su partneriu ir turi begalę kitų naudingų atspalvių. Net jei ir turite nuolatinį partnerį, kuris be vargo jus patenkina tada, kada tik  užsigeidžiate, nederėtų pamiršti masturbacijos privalumų. Tai kur kas daugiau nei tik savęs patenkinimas "iš reikalo".


Suaugusiems.lt

Ar dažnai masturbuojatės?
 
Komentarai (1)
yra keletas labai graziu lekciju TED'e apie moteris ir ju masturbavimasi
Naujas komentaras