Analiniai sekso žaislai: išsirink!

3(1).jpeg
 
Kartais į seksą gali įsisukti rutina – ir nieko čia keisto. Tokiu atveju, vietoje susitaikymo su esama situacija, geresnis sprendimas būtų imtis veiksmų ir kažką joje keisti. Kaip tai padaryti? Išbandyti ką nors naujo, pavyzdžiui – analinį seksą. Skamba drastiškai? Tačiau juk nereikia iš karto stačia galva šokti į veiksmą – pradėti šią kelionę gali paskatinti analiniai sekso žaislai. Sekso paįvairinimas? Taip. Malonumas? Taip! Tad ko mes dar laukiame?

Analiniai sekso žaislai: kuris tinkamiausias man?

Kaip ir įprastų sekso žaislų, taip ir analinių žaislų įvairovė yra pakankamai didelė, kad sau labiausiai patinkantį variantą rastų kiekvienas. Reikia atsižvelgti į keletą dalykų: ar kada nors jau bandėte analinį seksą, ar tai jūsų pirmas kartas? Ar ieškote sekso žaislų naudojimui poroje, ar solo žaidimams? Kiekviena analinių sekso žaislų kategorija turi savo specifiką ir privalumus, tad bus visai nesunku suprasti, kas jums tiks geriausiai.

Prostatos masažuokliai

Yra du keliai į vyro malonumą: vienas iš jų visiems puikiai žinomas ir priimtinas, o kitą išbandyti nori tikrai ne visi. Prostatos masažas gali skambėti kaip kiek ekstravagantiškas būdas patirti orgazmą, tačiau tikrai nėra, ko bijoti. Jeigu žinote, kaip tinkamai jį atlikti ir ką geriausia naudoti, orgazmas bus toks, kad tikrai apvers jūsų seksualinį gyvenimą aukštyn kojomis.

Pirmam kartui

Jeigu prostatos masažą planuojate išbandyti pirmą kartą, rinkitės kuo švelnesnį variantą. Pirmiems bandymams puikiai tinka silikoniniai masažuokliai, turintys išlinkimą. Pavyzdžiui, prostatos masažuoklis „Malonumų teikėjas“. Silikonas itin greitai sušyla ir prisitaiko prie kūno temperatūros, jį lengva valyti ir svarbiausia – ant jo nesikaupia baterijos. Tai puikus kainos ir kokybės santykį siūlantis masažuoklis tiems, kurie dar tik pradeda savo malonumo paieškas. Taip pat jis turi net 10 skirtingų vibracijos režimų!

prostatos masazuoklis

Prostatos masažuoklis „Malonumų teikėjas“

Prabangos mėgėjams

Tiems, kuriem prostatos masažas nėra naujiena ir norintiems investuoti į dar patrauklesnį dizainą ir didesnį malonumą, puikiai tiks „Lelo Loki“ prostatos masažuoklis. Prabanga alsuojantis, pasižymintis aukščiausia kokybe, itin švelnus ir slidus, vienu metu stimuliuojantis ir prostatą, ir tarpvietę – vieni privalumai. Sunku būtų rasti žmogų, kuriam nepatiktų galingos „Lelo Loki“ vibracijos. Prabangus, bet itin saldus malonumas.

lelo loki

Prostatos masažuoklis „Lelo Loki“

Analiniai kaiščiai

Viena iš populiariausių analinių sekso žaislų kategorijų yra kaiščiai. Tai visai nestebina – jie nėra brangūs, juos labai lengva naudoti ir jie puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek jau turintiems daug žinių analiniuose žaidimuose. Analinis kaištis gali padidinti orgazmo intensyvumą, kadangi vienu metu bus stimuliuojamos net kelios erogeninės zonos ir sukuriamas pilnatvės jausmas, kurio daug kam reikia orgazmui patirti. 

Įvairovė

Analinių kaiščių pasirinkimas yra labai didelis. Paprasti, iš silikono pagaminti kaiščiai yra populiariausias variantas dėl savo kainos. Niekuo neišsiskiriantys, varijuojantys savo dydžiu (yra tiek mažesnių, tiek didesnių). Pigiausias variantas, kurį tikrai rekomenduojame turėti savo spintelėje. Taip pat yra ir sunkesnių kaiščių, pagamintų iš stiklo, plieno. Juos taipogi labai lengva prižiūrėti. Tokie kaiščiai yra šiek tiek sunkesni, tad ir stimuliacija intensyvesnė. Nepamirškime ir vibruojančių analinių kaiščių. Yra ir tokių, kuriuos galima valdyti nuotoliniu būdu tam skirto pultelio pagalba. Vibracijos suteiks dar daugiau malonumo tiek poroje, tiek solo žaidimuose.

analinis kaištis, nuotolinis valdymas

Analinis kaištis „Shaking“

Analinių rutuliukų lazdelės

Kol kaiščiai sukurti taip, kad būtų įvedami į išangę ir ten paliekami sekso metu, analiniai rutuliukai yra skirti stimuliuoti judesio metu. Kitaip sakant, stumiant juos pirmyn ir atgal. Rutuliukai stimuliuoja nervų galūnes ir sukuria pilnatvės jausmą, kuris supažindina su visiškai naujomis sensacijomis. Dažniausiai rutuliukai yra skirtingų dydžių, tad kiekvienas galės pasirinkti iki kokio intensyvumo jis nori nueiti. Analinių rutuliukų lazdelės puikiai tinka pirmoms pažintims su analiniu seksu.

Vibratoriai ir dildo

Būtent vibratorius arba dildo iškyla mintyse, kai išgirstame žodžius „sekso žaislai“. Kaip ir įprastus sekso žaidimus, taip ir analinį seksą šie žaisliukai gali labai pagerinti. Analiniam seksui skirti vibratoriai arba dildo dažniausiai pagaminti taip, kad būtų kuo patogesni ir švelnesni – niekas nesiginčys, kad šie kriterijai yra būtini tokiai jautriai kūno vietai. Kartais jie ypatingi savo išlinkimais, kurie padeda lengviau įvesti žaislą į vidų, kartais savo slidžia medžiaga, kuri užtikrina sklandesnius bandymus. Taip pat labai naudinga turėti vibratorių arba dildo, jeigu analinį seksą iš pradžių norite išbandyti vieni. 

analinis dildo, fun factory

Analinis dildo „Amor“

Ir galiausiai – lubrikantai

Nors lubrikantai nėra sekso žaislai, tačiau labai svarbu juos paminėti šalia žodžių „analinis seksas“. Visai nesvarbu, ar tai jūsų pirmas kartas bandant analinį seksą, ar jau esate tos srities profesionalai – lubrikantas užtikrins, kad seksas būtų ne tik malonus, bet ir sklandus bei saugus. Išangė negamina jokios natūralios lubrikacijos, todėl be lubrikanto mylėtis gali būti ir nepatogu, ir skausminga. Kam vargti, kai vos keli lašai lubrikanto visas nemalonias patirtis ištrins ir jums liks tik malonumas?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras