Analinis seksas: nuo ko pradėti?

8(1).jpeg
 
1 komentaras
Kol vieniems žodžiai „analinis seksas“ sukelia euforiją ir jaudulį, kitiems jie asocijuojasi su panika dėl nežinomybės ir skausmo baimės. Kaip ir daugumoje gyvenimiškų sričių, taip ir čia nuomonės išsiskiria – ir tame nėra nieko keisto. Vis dėlto, yra nemažai žmonių, kurie tyliai svajoja apie analinį seksą, tačiau nedrįsta garsiai apie tai prabilti savo partneriui (-ei). Nors aplink jį sklando galybė mitų, poros, kurios analinį seksą išbandė, tikina, kad tai kaip reikiant sudrebino jų miegamojo reikalus. Smagu ne tik išbandyti kažką naujo, bet ir atrasti visiškai kitokį malonumą. Žinoma, analiniam seksui reikia šiek tiek daugiau pasiruošimo nei įprastam – šiame tekste aptarsime viską, nuo ko pradėti.

Analinis seksas: nuo ko pradėti?

Analinis seksas reikalauja šiek tiek daugiau pastangų nei įprasti seksualinio gyvenimo ypatumai. Čia labai svarbu pasiruošti psichologiškai, nepamiršti šiokių tokių treniruočių ir atvirai komunikuoti. Bet pradėkime nuo pradžių.

Visų pirma – atviras pokalbis

Kadangi analinis seksas nėra įprasta praktika kiekvienam, labai svarbu apie jį pasikalbėti su partneriu (-e). Visų pirma, svarbu išsiaiškinti, ar abi pusės nori ir sutinka jį išbandyti. Tuomet galite aptarti lūkesčius (kurie tikrai neturėtų būti tokie, kokius matome filmuose ir internete), dvejones, baimes, jeigu jos lydi. Visam tam reikia didelio pasiruošimo, tad aptarkite visas detales, kad vėliau nebūtų staigmenų. Jeigu nerimas yra pagrindinė pokalbio tema, pasieškokite daugiau informacijos internete, perskaitykite atsiliepimus porų, kurios visa tai jau yra išbandžiusios. Ir nepamirškite, kad sutikimas seksui yra labai svarbus, o  žodis „gal“, tyla arba galvos linktelėjimas nereiškia sutikimo. Aiškiai ir garsiai iškomunikuokite savo norus ir dvejones. Pasitikėjimas yra vienas iš svarbiausių dalykų užsiimant analiniu seksu.

Treniruotės su sekso žaislais

Jeigu nusprendėte, kad norite į savo seksualinį gyvenimą įnešti šiek tiek naujovių, nebūtina nerti į jas stačia galva. Pradėkite pamažu – leiskite raumenims apsiprasti. Tokioms treniruotėms puikiai tiks analinis kaištis arba mažesnis vibratorius. Juos naudodami galėsite artimiau susipažinti su savo kūnu ir jo galimybėmis (kurios, tiesa, didesnės nei galėtumėte pagalvoti). Pasistenkite atsipalaiduoti ir nuvyti visas baimes šalin – kontrolė yra jūsų rankose, tad niekur neskubėkite.       

Nepamirškite lubrikanto – analiniam seksui jis yra būtinas

Nesvarbu, ar tai tik treniruotė, ar jau finišo tiesioji, lubrikantą naudoti būtina VISADA. Jis itin palengvina įsiskverbimą ir apsaugo nuo nemalonių ir skausmingų patirčių. Geriausiai tinka būtent analiniam seksui skirti lubrikantai – jie yra tirštesnės konsistencijos, dažniausiai gaminami silikono (arba mišriu) pagrindu. Slydimas tampa geresnis, o pirmoji analinio sekso patirtis – malonesnė. Lubrikantą naudokite ir treniruotėms su sekso žaislais. Be jo bandyti nerekomenduojame.

analinis lubrikantas

Pasirūpinkite savo higiena ir apsaugos priemonėmis

Kaip ir kasdieniame, taip ir seksualiniame gyvenime reikia tinkamai rūpintis savo higiena.

Žinoma, analinis seksas reikalauja daugiau dėmesio skirti švarai, tad vertėtų apsvarstyti analinio dušo įsigijimą (kuris tikrai nėra brangus, tačiau savo funkcijas atlieka puikiai). 

analinis dušas

 Analinis dušas „Bloga katytė“

Prezervatyvai

Taip pat nepamirškite analinio sekso metu naudot apsaugos priemonių – prezervatyvų. Tiek vaginalinio, tiek analinio sekso metu galite užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Prisiminkite ir faktą, kad jeigu nuspręsite šiek tiek pakaitalioti veiksmą (nuo analinio sekso pereiti prie vaginalinio), nepamirškite pakeisti prezervatyvą. Vienam veiksmui – vienas prezervatyvas. Tokiu būdu išvengsite nepageidaujamų bakterijų ir infekcijų, kurias jos gali sukelti.

Neišsigąskite, jeigu pirmą kartą išbandžius analinį seksą atsiras šiek tiek kraujo – tai visiškai normalu. Visi išangėje esantys raumenys, audiniai ir kraujagyslės yra itin lengvai pažeidžiamos, tad jų įtrūkimas neturėtų nustebinti. Jeigu laikui bėgant kraujavimas nemažėja, tuomet laikas kreiptis į gydytoją. Jei jaučiate tik perštėjimą, tikėtina, kad jis greit praeis pats.

Nusiteikite teigiamai ir nebijokite

Kai jau sutvarkyti visi aukščiau paminėti reikalai, laikas giliai įkvėpti ir atsipalaiduoti. Pasitikėjimas savo partneriu yra raktas į nusiraminimą, tad viso proceso metu kalbėkitės vienas su kitu: kaip jaučiatės, ar viskas gerai, ar norite tęsti. Svarbiausia neišsigąsti nesėkmių – juk rytoj galėsite pabandyti vėl.

Mėgaukitės procesu. Kai tik pavyks atrasti jums priimtiną techniką, pamatysite, kaip stipriai analinis seksas sudrebins jūsų miegamąjį. Tad šalin baimes ir pirmyn į naujų pojūčių paieškas!

 
 
fantazijos
Komentarai (1)
Geras, kaip smagiai čia :D
Naujas komentaras