Kaip teisingai prižiūrėti sekso žaislus?

how-sex-toys-are-made(1).jpg
 
Sekso žaislai gali paįvairinti seksualinį gyvenimą tarp ilgalaikių partnerių, jie naudingi ir tiems, kuriems įgriso sekso rutina, be to, jie labai priverčia ir vienišiems žmonėms, kuriems pabodo masturbacija. Tačiau, jei naudojate sekso žaisliukus, labai svarbu ir išmokti tinkamai juos prižiūrėti.

Purvini vibratoriai ir dildo gali sukelti labai nemalonias infekcijas. Be to, jei sekso žaislais naudojatės kartu su partneriu, tinkamai jų neišvalius jie gali tapti gera terpe plisti infekcijoms ir lytiškai plintančioms ligoms. Todėl turėtumėte skaityti toliau ir sužinoti kaip tinkamai valyti sekso žaislus.

Žinokite iš kokios medžiagos pagamintas žaisliukas

Sekso žaislų valymas priklauso nuo to, iš ko jie pagaminti. Pavyzdžiui, silikoninius sekso žaisliukus prižiūrėti labai paprasta, nes jie gana minkšti ir švelnūs, neporėti ir nesukelia alergijos. Turėtumėte lengvai pažinti sekso žaisliukų medžiagas, nes tai pažymėta ant dėžutės, bet jei dėžutę praradote, galite paieškoti informacijos internete. Kai tai padarysite, atkreipkite dėmesį, jog kai kurie sekso žaislai gali sudėtyje turėti nuodingų medžiagų, pavyzdžiui, ftalatų.

Jei jūsų sekso žaisliuko medžiaga primena žmogaus odą, greičiausiai jis pagamintas iš medžiagos vadinamos „cyberskin“. Ši medžiaga yra gana porėta, todėl labai svarbu valymui naudoti tik švelnų muilą ir vandenį. Be to, jei jūsų žaislas pagamintas iš kitų porėtų medžiagų (želinės, gumos ar plastiko), šių medžiagų neįmanoma išvalyti 100%, todėl, jei vibratoriumi dalinatės su partneriu, užmaukite ant jo prezervatyvą.

Žaislus plaukite tik su bekvapiu muilu

Nedarykite klaidos ir nemanykite, jog žaisliukų valymui reikia naudoti antibakterinį muilą ar naudoti jo daug tam, kad tinkamai išvalyti žaislą. Tiesą sakant, per didelis muilo kiekis ar itin stiprus antibakterinis muilas gali sugadinti sekso žaislus, kurie pagaminti iš itin jautrių medžiagų (kaip „cyberskin“). Taip pat neturėtumėte naudoti kvepiančio muilo tam, kad išvengtumėte lytinių organų dirginimo. Tai ypač svarbu, kai plaunate žaisliukus, kurie pagaminti iš porėtų medžiagų.

Sekso žaislų valikliai ir servetėlės taip pat labai tinka jų valymui, nes jie sukurti specialiai tam. Jie nėra brangūs, todėl, kai investuojate į kokybišką žaisliuką, turėtumėte pagalvoti ir apie jo ilgaamžiškumą, o sekso žaislų valikliai padės žaislui ilgai išlikti kaip naujam.

Nenardinkite vandeniui neatsparių žaislų po vandeniu

Jei jūsų sekso žaislas nėra vandeniui atsparus ir turi motoriuką, niekada nenardinkite jo po vandeniu. Tai sugadins žaislą ir tada jo valyti iš viso nebereiks. Tokius žaislus valykite sudrėkinta šluoste ir švelniu muilu.

Kai kuriuos žaislus galite virinti

Jei jūsų žaislas pagamintas iš ilgaamžės medžiagos (silikono, stiklo, plieno ar akmens) ir jis neturi motoriuko, tada galite jį nardinti į vandenį valymui. Tiesą sakant, tokių žaisliukų virinimas yra geriausias būdas giliai juos išvalyti. 

Po plovimo visada žaislą nusausinkite švariu rankšluosčiu

Labai svarbu sausinimui naudoti labai švarų daugkartinį arba vienkartinį popierinį rankšluostį. Nenaudokite tų rankšluosčių, kurie kabo vonioje ir kuriuos naudojate kasdien, nes juose irgi kaupiasi bakterijos. Taip pat visiškai nusausinkite žaislą po plovimo prieš padėdami jį atgal į laikymo vietą. Drėgmė yra puiki terpė bakterijoms ir grybeliui daugintis.

Plaukite žaisliukus prieš ir po panaudojimo

Žinome, tikrai nesinori bėgti plauti sekso žaisliukų prieš ir po naudojimo, kai vyksta kas nors itin pikantiško ir seksualaus. Tačiau laikydamiesi higienos išvengsite infekcijų.

Žinoma, viskas priklauso ir nuo to, kaip laikote žaisliukus. Jei savo žaislus laikote švariame maišelyje, tada jūsų žaislas turėtų būti gana švarus. Tačiau, nepaisant to, vis tiek rekomenduojame plauti juos prieš ir po naudojimo. Tai užtruks tik minutę, tačiau žinojimas, kaip sumažinate infekcijos riziką, turėtų būti svari priežastis, tiesa?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras