Yra kuo didžiuotis: sekso pozos mažesniam peniui

522.jpeg
 
4 komentarai
Vidutinis penio ilgis erekcijos būsenoje – 15 centimetrų. Jeigu jūs esate vienas iš tų vyrų, kurių pasididžiavimas – kiek mažesnis, galite susidurti su tam tikromis problemomis sueities metu. Nesijaudinkite: nors dydis turi savo privalumų, moters patenkinimui kur kas svarbesnė yra technika.

Per mažas ar per didelis?

Apskritai, pernelyg ilga varpa moterims dažnai sukelia diskomfortą ar net skausmą. Tuo tarpu kai pasididžiavimas mažesnis, tinkama įžanginių glamonių ir stimuliacijos kombinacija gali be galo pamaloninti dailiosios lyties atstovę! Kaip supratote, svarbiausia – technika. Susipažinkite, kokios sekso pozos palankiausios ir kaip jų pagalba išvaryti partnerę iš proto!

Prieš įsiskverbiant:

Žinoma, seksas – kur kas daugiau nei sueitis ir dauguma vyrų pripažįsta įžanginių glamonių privalumus. Mažesnės varpos savininkai turėtų dar labiau pasinaudoti šiuo pranašumu – glamonės turėtų tęstis tol, kol moteris bus visiškai susijaudinusi. Kuo arčiau orgazmo ji bus prieš įsiskverbimą, tuo labiau galės pasimėgauti siūlomomis sekso pozomis.

Glamonės.

Į įžangines glamones turėtumėte įtraukti viską, kuo mėgaujasi jūsų partnerė. Žinoma, bučiniai ir glamonėjimasis – visada vertinami, tačiau neapsiribokite senais standartais. Jaudinti partnerę galite pradėti nuo seksualių pašnekesių gulint lovoje. Nepamirškite netoliese turėti moters mylimiausius žaisliukus. Jeigu jums abiems tai priimtina – pliaukštelėkite jai per užpakaliuką, lieskite krūtis. Svarbiausia – atsižvelkite į partnerės pomėgius, darykite tai, kas ją labiausiai „užveda“. Ji turi susijaudinti tiek, kad beveik galėtų maldauti sekso.

Stimuliuokite klitori.

Prieš sueitį, patariame klitorio stimuliacijai skirti laiko tiek, kiek partnerei bus malonu. Nesvarbu, maloninsite moterį oraliniu seksu ar rankos stimuliacija, pasistenkite, jog ji bent kartą pasiektų kulminacijos tašką – tai ne tik sustiprins pojūčius, bet ir padės partnerei greičiau orgazmą pasiekti (ko gero, ir stipresnį!) sueities metu.

Šuniuko poza.

Pasirinkus tinkamą įsiskverbimo kampą, ši poza gali dovanoti iš tiesų pilno, gilaus įsiskverbimo pojūčius. Moteris turi įsitaisyti taip, kad galvą ir pečius galėtų patogiai padėti ant pagalvės, o sėdmenis iškelti aukštyn. Siekiant geriausio kampo, dailiosios lyties atstovė turi suglausti šlaunis, o nugarą išlenkti skliautu. Tai – viena lengviausių ir populiariausių pozų, skirtų nedideliam peniui. Patarimas vyrui: sekso metu kiek įmanoma palinkite į priekį, sukurdami kuo didesnį ir artimesnį fizinį kontaktą. Tai ne tik dovanos daugiau intymumo, bet ir padės moteriai greičiau pasiekti orgazmą.

Gyvatės poza.

Moteris turi atsigulti ant pilvo, kojos – suglaustos. Po sėdmenimis rekomenduojama padėti pagalvę – taip sueitis bus patogesnė. Vyras apsižergia partnerę, jo keliai – sulenkti, po truputį įeina iš nugaros. Stipriosios lyties atstovas turi šiek tiek praskėsti moters šlaunis – tiek, kad galėtų įsiskverbti ir judėti, tačiau ne daugiau. Taip sueitis atrodys „pilnesnė“, gilesnė. Beje, vyrai turėtų būti atsargūs ir neperkelti svorio ant partnerės – galite laikytis už lovos kampo ar pan., tačiau jokiu būdu neapsunkinkite moters. Patarimas vyrui: viso sekso metu laikykite partnerės šlaunis kiek suspaudę – įsiskverbimai atrodys (ir jausis!) stipresni. Susijaudinimui pagelbėti gali ir švelnus, seksualus pliaukštelėjimas per užpakaliuką...

Kiškučio ausų poza.

Moteris turi atsigulti ant nugaros ir kojas iškelti taip, kad jos keliai būtų kuo arčiau jos ausų. Tuomet po dailiosios lyties atstovės sėdmenimis reikia padėti pagalvę – vagina atsidurs idealiai mažam peniui tinkamoje pozicijoje. Vyrui įsiskverbus atrodys, tarsi jos vagina absoliučiai užpildoma. Taigi, nors poza ir yra be galo maloni, moteriai gali būti sunku išlaikyti kojas tokioje padėtyje. Šiuo atveju vyras gali pagelbėti rankomis prilaikydamas kelius. Patarimas vyrui: poza idealiai tinkama jos masturbacijai. Padrąsinkite partnerę tiesiog ant intymios vietelės uždėdami jos ranką: papildoma klitorio stimuliacija dovanos dar daugiau nepakartojamo malonumo.

V formos poza.

Moteris guli ant nugaros, vyras įsiskverbia įprastai: klūpint tarp jos šlaunų. Pasiekus tokią padėtį, vyras už kulkšnių suima partnerės kojas, kelia jas (gali šiek tiek suglausti) ir tuomet laiko jas V raidės formos padėtyje. Pamatysite, koks neįtikėtinai gilus bus įsiskverbimas! Moters kojas galima atremti į vyro pečius, o šiam gali prireikti atsvaros – patariama laikytis už sienos, lovos krašto ar pan. Patarimas vyrui: poza suteikia išskirtinę galimybę stimuliuoti klitorį. Galite pabandyti vieną koją patraukti nuo peties (atlaisvinsite vieną ranką) ir maloninti moterį... Dvigubas orgazmas!

Svarbiausia – ne dydis.

Nors visuomenėje, ypač – vyrų tarpe, priimta teikti didelę svarbą dydžiui, iš tiesų moterį patenkinti gali bet kokio ilgio penis. Taip, įžanginių glamonių metu gali prireikti papildomos klitorio stimuliacijos, tačiau tai malonu net ir tuo atveju, jei penis – didžiulis. Jau nekalbame apie tai, kokį nepaprastą orgazmą galite dovanoti liežuvio pagalba. Junkite visas technikas, nekompleksuokite ir moteris bus iš tiesų patenkinta!

 
fantazijos
Komentarai (4)
Moteris turi atsigulti ant pilvo, kojos – suglaustos. Po sėdmenimis rekomenduojama padėti pagalvę..
O čia kažkas naujo, kur jis rado tokia mutantę kad užpakalis ir dar ir priekyje būtų :D
Penio didinimo tabletės - http://tonzes.com/penilt.htm
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
Penio didinimo tabletės - http://bit.ly/111yeEJ
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
durnelu saika
Naujas komentaras