Žaidimai su masažine žvake

swede_soothing_opakowanie.jpg
 
Kas? Žvakė-masažo aliejus. Uždegate žvakę, pasklinda malonus kvapas, karštis ima tirpdyti vašką ir jį galima pilti ant kūno.

Šios dienos mano išbandymas – Swede masažo aliejus - žvakė „Antistress“. Šįkart aprašymą pateiksiu kaip atsakymus į  „dažniausiai užduodamus klausimus“.

Kas? Žvakė - masažo aliejus. Uždegate žvakę, pasklinda malonus kvapas, karštis ima tirpdyti vašką ir jį galima pilti ant kūno. „Antistress“, kaip ir žvakutė iš „Medaus mėnesio“ rinkinio, NĖRA BDSM žaidimams naudojama karšta žvakė, tad naudokite drąsiai, vaškas yra tik labai šiltas. Išbandžiau „Antistress‘ą“ ant krūtinės, pilvo, lytinių organų, kojų, užpkaliuko, nugaros ir rankų – jausmas geras.

Kokio dydžio? Aš kažkaip pagalvojau, jog tai bus nedidelė žvakutė, dar nustebau, kad tokia kaina. Tačiau iš tikrųjų žvakė yra 10 cm aukščio ir 9 cm pločio – tikrai didelė! Užteks visam kūnui ir dar liks. Iš viso 150 mililitrų.

Ar kvapas stiprus? Vidutinis.

Ar kvapas malonus? „Antistress‘o“ kvapų mišinys – pipirmėtė, rožė ir apelsinas. Ryškiausia nata – pipirmėtės, tad turėkite omenyje, jog žvakė kvepės kramtoma guma. Tai malonus ir labai apetitą keliantis kvapas.

Kokios spalvos pati žvakė? Balta.

Ar patogi forma? Taip, kaip tik pylimui ant kūno.
Masažo aliejus. Patekęs ant odos, po keliolikos sekundžių vaškas tampa minkštas ir masažuojamas maloniai įsigeria į odą, palikdamas skanų kvapą.
Dar vienas panaudojimo būdas. Kai užbaigsite meilės žaidimus ir eisite praustis, netrinkite su muilu, tik nuplaukite vandeniu. Taip ant kūno pasiliks truputis saldaus kvapo.

Ar tinkama dovanoti? Taip, labai! Dizainas dailus ir elegantiškas, kokybė gera. Nenuvilsite.
Netikėtas atradimas. Visad laikiau save ištikima raudonai erotinei žvakei, bet kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad „Antistress‘as“ yra rimtas konkurentas... Nes jo temperatūra ideali – pakankamai šilta, bet nė trupučio nedeginanti, tad galima mėgautis tuo pačiu vaško žaidimu, tik be diskomforto.

Galutinis vertinimas. Kas nori mane palepinti – dabar žino, ką pirkti!

 
Komentarai
Naujas komentaras