Dalykai, kuriuos privalote padaryti iki Kalėdų

209.jpeg
 
Gruodžio vidurys, pats Kalėdų karštinės pikas. Tarp bėgiojimo po parduotuves, pirkimo, pakavimo, namų dekoravimo, vaišių ruošimo bei kitų šventinio pasiruošimo darbų, kartais pamirštame save bei savo antrą pusę, ir praėjus Kalėdiniam šurmuliui jaučiatės pavargę ir išsekę. Ką daryti, kad taip neatsitiktų? Paruošėme jums linksmų užduočių sąrašą, kurios praskaidrins nuotaiką, įkvėps aistros, gyvenimo džiaugsmo ir šventinės dvasios. Ir visus juos dar spėsite padaryti iki Kalėdų!

Romantiškas vakaras.

Žvakės, romantiška muzika, šampanas ir judu - idealus vakaras garantuotas. Padovanokite vienas kitam laiką, kai nereikia niekur skubėti. Atgaivinkite priblėsusią aistrą ir įžiebkite kibirkštėles iš naujo.

Trumpa išvyka.

Galite išvažiuoti dienai ar dviems, galite ištrūkti pusdieniui. Svarbu pakeiskite aplinką. Galite pabandyti surengti žiemišką pikniką dviese - šilti rūbai, termose arbata ar kava, bei gražus gamtovaizdis praskaidrins nuotaiką ir beveik nieko nekainuos.

Išrinkite erotišką dovaną.

Pamirškite šalikus ir kojines: išrinkite antrai pusei kraują kaitinančią dovaną, kuri teiks džiaugsmo abiems. Erotiški apatiniai, porų vibratoriai, žaisliukų rinkiniai, o galbūt - atrankiai ir botagėlis? Jūsų antra pusė tai įvertins, patikėkite!
 

Pabūkite vaikais.

Bent vienam pusdieniui pamirškite reikalus, nusimeskite rimtumo kaukes ir pabūkite vaikais. Išeikite į lauką, nusileiskite nuo kalniuko rogutėmis, pačiaužykite pačiūžomis, pasivaikščiokite po apsnigtą mišką, darykite sniego angelus, trumpai tariant, džiaukitės, kaip vaikystėje, trumpam pamiršdami pareigas, reikalus ir statusą. Grįšite namo sušalę, bet laimingi - tada patariame gerti karštą vyną ir šildytis vienas kito glėbyje.

Kulinariniai atradimai. 

Skirkite vakarą kulinariniams ieškojimams ir pabūkite virtuvės šefais. Išsirinkite abiems patinkantį receptą, įsijunkite mėgiamą muziką ir pirmyn! Vėliau paserviruokite stalą ir romantiškai pavakarieniaukite žvakių šviesoje. Nesivaržykite - netikėtai abu pajutote aistrą? Galbūt verta išbandyti spontanišką seksą virtuvėje?

Pasakykite kad mylite.

Kada paskutinį kartą prisipažinote meilėje? Padaryti tai prieš gražiausias metų šventes - ideali proga. Priminkite savo antrai pusei, kokia ji jums brangi. Galite pasakyti žodžiu, o galbūt nuspręsite parašyti laišką, nesvarbu - jūsų mylimas žmogus bus laimingas ir pamalonintas.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras