10 dalykų, kurių vyrai ieško moteryse

 
1 komentaras
Buvo įvykdyta apklausa apie tai, ko vyrai ieško moteryse, kokia turi būti potencialiai gera partnerė. Juk kiekvienai smalsu žinoti!

Taigi, 10 svarbiausių geros moters bruožų:

1. Ji turi savo gyvenimą.

Moterys, tai reiškia, jog rūpinatės savimi, skiriate dėmesio savo asmenybei, stiliui, randate laiko pasibuvimui su nuostabiais draugais ar šeima. Siekiate iš gyvenimo kuo daugiau, mėgaujatės paprastais dalykais, pavyzdžiui, pasivaikščiojimu parke saulėtą popietę. Trumpai tariant, nesitikite, jog gyvenimas ir laimė prasidės atėjus antrajai pusei, jis nebus visa jūsų egzistencijos priežastimi.

2. Ji niekada nežengia pirmojo žingsnio.

Šia tema buvo begalė diskusijų ir tikrai nėra vienos tiesos. Kaip bebūtų, dauguma vyrų tiki, jog moteris niekada neturėtų pirmoji imtis iniciatyvos ar raginti vyro, skatinti pakviesti į pirmąjį pasimatymą. Jeigu mergina yra ta, kuri visuomet skambina, ji taip ir nesužinos, ar vyras tikrai ja domisi, ar jam tiesiog patogu taip gyventi.

3. Ji seksuali, bet ne vulgari.

Tai reiškia, kad santykių pradžioje neturite elgtis taip, tarsi seniai būtumėte kartu. Turėtumėte vengti pernelyg seksualių pokštų, juokelių, užuominų. Flirtas taip pat neturėtų būti vulgarus: rankos uždėjimas ant jo peties, alkūnės ar kelio, jokiu būdu ne intymesnėse vietose ir tik trumpam. Nesuklyskite: tai skiriama tik santykių pradžiai, ilgiau būnant kartu jis tikrai tikisi didesnio seksualumo, seksualesnių prisilietimų, užuominų ir t. t.

4. Ji laukia sekso.

Taip, seksualinė revoliucija praūžė jau seniai ir turbūt vos keletas žmonių tikisi rasti nekaltą nuotaką. Kaip bebūtų, seksas santykiuose – iš tiesų reikšmingas žingsnis. „Moterys tikriausiai net neįsivaizduoju, kiek daug santykiuose pakeičia seksas.“,- sako vyrai. Po sekso moterys tikisi daugiau švelnumo, šilumos, tampa lipšnesnės... Jei draugystė dar nėra tvirta, vyrams toks elgesys atrodo per greitas ir jie tiesiog praranda susidomėjimą. Geriausia intymumo palaukti bent jau vieną mėnesį.

5. Jos susidomėjimą ir rūpestį atskleidžia smulkmenos.

Vienas respondentas pasakojo, kad kažkada turėjo daug keliauti ir tiesiog nespėdavo išsiskalbti marškinių – nusprendė kaskart nusipirkti naujus. Jo draugė vyrui išvykus nusprendė išskalbti už jį. Kitas respondentas teigė, jog kartais, kai turi ilgai dirbti, partnerė atveža jam skanius pietus. Žinoma, tai nereiškia, kad jis pats neturėtų kur papietauti – tai tiesiog malonus dėmesys. Jūs neturėtumėte aukoti viso savo laiko, atsisakyti pomėgių dėl vyro, tačiau kartais darydama tokius mažus dalykus parodote savo rūpestį. Tiesiog atkreipiate dėmesį į jo asmeninius poreikius. O tai iš tiesų žavi!

6. Ji turi būti gera draugė, patarėja.

Padėkite jam sudaryti gerą įspūdį viršininkui, patarkite. Juokitės iš jo pokštų ir padėkite jam suspindėti, kai to reikės. Žinoma, jis su jumis turėtų elgtis taip pat.

7. Ji niekada nenaudoja spaudimo.

Tai iš tiesų svarbu. Vyrai turi instinktą priešintis bet kokiam spaudimui. Taip pat, moteris turi vengti jam skambinti ar rašyti elektroninius laiškus kelis kartus per dieną, per daug svajoti apie bendrą ateitį, vestuves. Vyrai nepakenčia spaudimo, jie nori tiesiog mėgautis santykiais.

8. Ji nepriima jokių nesąmonių – iš nieko!

Gera moteris niekada nepriima blogo elgesio. Vyrai gerbia tas moteris, prie kurių negali kalbėti apie viską ar elgtis bet kaip. Jei jis žinos, kad nepakenčiate bet kokių apgavysčių, ko gero, ir pats bus sąžiningesnis. Taip pat šaunu, jei parodysite akivaizdų nusistatymą prieš susitikinėjimą su vedusiais priešingos lyties atstovais.

9. Gera moteris visada išsirenka gerą vyrą.

Tai reiškia, jog turėtumėte ieškoti sąžiningo, patikimo vyro. Riteriškumas dar ne miręs!Geros manieros – labai svarbu, tad jomis turėtumėte didžiuotis pati ir ieškoti jų partneryje. Beje, dažnam svarbus ir požiūris į pinigus – juk dėl jų pykstasi tiek daug porų!Retas protingas vyras norės susidėti su visiška švaistūne.

10. Ji žino, kad meilė – svarbiausia tapimo pora priežastis.

Kaip moteris žino, kad tai – tinkamas vyras? Tiesiog ateina momentas, kai pajuntama meilė. Vyrai tiki, kad ji pasireiškia jaukumo, patogumo jausmu būnant drauge, taip pat visišku partnerio priėmimu, supratimu, kad kito žmogaus laimė yra ne mažiau svarbi nei savo paties.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Labai teisingai!
Naujas komentaras