Sex viliokliai - feromonai

383367.jpeg
 
Napaleonas Bonapartas laiške savo mylimajai Jozefinai rašė: “Grįžtu į Paryžių rytoj vakare, praustis nereikia”. Ir toks vyro prašymas yra visiškai normalus ir suprantamas . Taip jau gamta sutvėrė žmogų, kad pats kūnas šaukiasi to, ko trokštame, o vienas stipriausiai mus veikiančių “meilės hormonų” , tai feromonai.

Feromonai - biologiškai aktyvios medžiagos, kurios sukelia priešingos lyties seksualinį potraukį pasąmonės lygmenyje. Kai  jie pasklinda ore, uoslės receptoriai  apdoroja  šią informaciją  ir siunčia stiprų impulsą į smegenis, kurios šį dirgiklį suvokia kaip siunčiamą seksualinį signalą.

Feromonai gaminami tiek vyro, tiek moters endokritinėse liaukose ir jie išsiskiria ant odos kartu su prakaitu, o didesnė koncentracija šio “meilės hormono” randama spermatozoiduose bei makšties išskyrose, šlaplėje. Įdomu tai, kad didesnis feromonų kiekis radamas makšties išskyrose, kurios  išsiskiria ovuliacijos metu.

Tačiau nutinka ir priešingai. Feromonai gali ir atstumti. Pavyzdžiui, jeigu du žmonės turi panašią imuninę sistemą ar bendrą genotipą. Tad šiuo atveju, posakis “priešingybės traukia”,  puikiai pasitvirtina.
 

Feromonų blokatoriai

Tikrai nesakome, kad prieš einant į pasimatymą negalima praustis po dušu. Tačiau tam tikros priemonės gali blokuoti feromonų išsiskyrimą. Pavyzdžiui, su saiku naudokite antiperspirantus nuo prakaito. Jie blokuoja prakaito liaukas ir tai slopina feromonų išsiskyrimą.

Feromonų koncentracija ir pats jų tipas gali pakisti esant tam tikroms gyvenimo sąlygoms ar kitokiai (neįprastai) aplinkai. Manoma, kad moterų , kurios laikosi griežtos dietos ir badauja, prakaito liaukos pablogina feromonų išsiskyrimą,o pats prakaitas įgauna specifinį kvapą. Pyktis, nerimas, stresas taip pat slopina feromonų veiklą.

Tie, kurie nori pritraukti priešingą lytį, neturėtų naudoti plaukų lako. Plaukų lakas atlieka kitokios informacijos suvokimo funkciją: ši priemonė padengia plaukus nematoma plėvele ir tai blokuoja feromonų skleidžiamą signalą. Tad suteikite laisvę savo plaukams  ir pasitelkite natūralius kerus.
 

Seksualūs kvepalai. Kokius pasirinkti?

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, tad ir vieno universalaus kvapo, kuris patiktų visiems, nėra. Tačiau tas ir nuostabu, kad jūsų pasirinktas kvapas kuo puikiausiai atspindės jūsų suvokimą apie save, ir paskleis į aplinką stiprius seksualinius impulsus.. 

Prieš renkantis feromoninius kvepalus, pirmiausia atkreipkite dėmesį ar jie skirti vyrams, ar moterims.  Vyrams skirti feromoniniai kvepalai pritrauks priešingos lyties atstovių dėmesį, o moterims skirti feromoniniai kvepalai privers paklusti vyrus.

Feromoniniai kvepalai gali būti permatomi. Jų kvapo beveik neįmanoma užuosti, todėl juos galima naudoti su savo mėgstamais kitais kvepalais ar tiesiog siekiant paskleisti Nematomą aistrą. Tačiau yra ir praturtintų aromatais feromoninių kvepalų. Vieni mėgstamiausių, stimuliuojamą poveikį turinčių kvepalų, tai muskato, apelsinų ir baltojo muskato, Cobeco aromatai.
 

Feramonų kerai  gyvenime ir santykiuose

Feromonų sukeliama stimuliacija leidžia sumažinti įtampą, įniršį ir pyktį, todėl jei namuose įtempta situacija, feromoniai kvepalai gali tapti puikiu slaptu ginklu. Kas žino, gal būtent jo ir reikėjo.

Feromonai pasitelkiami ir versle, ypač prekyboje. Siekiant sudaryti vertingą sandorį rekomenduojama prieš susitikimą pasikvėpinti feromoniniais kvepalais. Jie padės jums pelnyti partnerių palankumą. Taip pat nepabijokite šio aromato prieš einant į pokalbį dėl darbo. Juk pirmasis įspūdis yra labai svarbus, tad jį ir palikite (iš graikų kalbos  “feromonai” reiškia “turintys įspūdžių”).

Šiuos kvepalus, kaip triuką, mėgsta pasitelkti ir kosmetikos prekybos atstovės. Klientų akimis tokia prekeivė atrodo  išmananti savo darbą ir  žino būdus kaip atrodyti patraukliai. Ir iš tiesų.

Jei jaučiate, kad feromoniniai kvepalai turi teigiamą poveikį, o jums darbe reikia padidinti savo įtaką, pasinaudokite tuo. Parodykite, kas čia bosas!

Gero ar negero žmogaus kvapo nebūna, svarbu, kaip mūsų smegenys šiuos kvapus suvokia. Tačiau būna tiesiog nuostabu, kai įvyksta pati tikriausia cheminė reakcija. Tada tik belieka sutikti su Patrick Süskind žodžiais: "Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti"


www.suaugusiems.lt

Ar tikite feromoninių kvepalų poveikiu?
 
Komentarai
Naujas komentaras