MASAŽO ALIEJUS - ŽVAKĖ „ANTISTRESS"

swede_soothing_opakowanie.jpg
 
Kas? Žvakė - masažo aliejus. Uždegate žvakę, pasklinda malonus kvapas, karštis ima tirpdyti vašką ir jį galima pilti ant kūno.

Koks tai produktas?

Žvakė - masažo aliejus. Uždegate žvakę, pasklinda malonus kvapas, karštis ima tirpdyti vašką ir jį galima pilti ant kūno. Tai nėra BDSM žaidimams naudojama karšta žvakė, tad naudokite drąsiai, vaškas yra maloniai šiltas, o ne deginantis. Galima naudoti ant krūtinės, pilvo, lytinių organų, kojų, užpakaliuko, nugaros ir rankų – viso kūno.

masažo aliejus, žvakė

MASAŽO ALIEJUS - ŽVAKĖ „ANTISTRESS"

Ar kvapas malonus?

Kvapų mišinys – pipirmėtė, rožė ir apelsinas. Ryškiausia nata – pipirmėtės, tad turėkite omenyje, jog žvakė kvepės kramtoma guma. Tai malonus ir labai apetitą keliantis kvapas.

Ar patogi forma?

Taip, kaip tik pylimui ant kūno. Patekęs ant odos, po keliolikos sekundžių vaškas tampa minkštas ir masažuojamas maloniai įsigeria į odą, palikdamas skanų kvapą. Dar vienas panaudojimo būdas: kai užbaigsite meilės žaidimus ir eisite praustis, netrinkite su muilu, tik nuplaukite vandeniu. Taip ant kūno pasiliks truputis saldaus kvapo.

Ar tinkama dovanoti?

Taip, labai! Dizainas dailus ir elegantiškas, kokybė gera. Įšilusio vaško temperatūra ideali – pakankamai šilta, bet nė trupučio nedeginanti, tad galima mėgautis pačiu vaško žaidimu, tik be diskomforto, todėl tiks ir nemėgstantiems aštrių pojūčių.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras