6 sekso pozos, kurios patiks, jei partneris gausiai apdovanotas

istock-841456778.jpg
 
Yra didelis ir yra DIDELIS. Gero kartais tikrai gali būti per daug. Jei jūsų partneris tikrai gausiai apdovanotas, geram seksui yra du triukai: penetracijos gylio kontrolė ir laikymasis atokiau nuo gimdos kaklelio. Štai keli būdai, kurie padės patogiai ir be skausmo mėgautis jo pasididžiavimu:

1. Vienos rankos asistentas

Jei mėgstate oralinį seksą, tačiau sunku burnoje manevruoti didesniu peniu, nesijaudinkite. Galite atlikti oralinį viena ranka prilaikydama penį ties jo pagrindu. Tai padės nespringti. Galite judinti ranką aukštyn ir žemyn, ar tiesiog naudoti lengvą spaudimą. Jei jūsų partneris apdovanos labai gausiai, naudokitės dviem rankomis.

2. Skraidanti V

Partneriui klūpint ant kelių, raskite kažką, kas būtų kiek žemiau jo klubų, pavyzdžiui, nedidelis kavos staliukas, ar krūva pagalvių. Atsisėskite ant partnerio, kojomis suformuodama V formą. Kadangi skverbtis vyks iš apačios, tai neleis skverbtis itin giliai.

3. Vyšnia ant torto

Atsigulkite ant partnerio, jam gulint ant nugaros ir leiskite jam skverbtis iš nugaros. Ši poza neleidžia jam skverbtis per giliai, tačiau leidžia stimuliuoti G-tašką. Jei trokštate dar daugiau malonumo – panaudokite šiek tiek lubrikanto savo vidinėms šlaunų dalims, tokiu būdų partneris jaus malonumą su kiekvienu stumtelėjimu. Taip pat, jo rankos lieka laisvos, o jas panaudoti galima klitorio stimuliacijai.

4. Stovimas pristatymas

Atsistokite vienas priešais kitą, partnerė pakelia vieną koją, apsikabindama partnerį per liemenį. Vienas iš stovimų pozų minusų yra tas, kad dažnai partneris negali įsiskverbti pakankamai giliai, tačiau šiuo atveju, kai partnerio penis didesnis nei vidutinis, tai tikrai geras pasirinkimas.

5. Apsižergus

Sunku įsivaizduoti, kad kažkas, kas prasideda nuo sėdėjimo sukryžiuotomis kojomis, gali būti seksualu, bet patikėkite, tikrai gali. Partneris atsisėda ant lovos sukryžiavęs kojas, o partnerė apsižergia jį, atsisėsdama ant parterio pakeltų šlaunų (tai neleis jam pernelyg giliai įsiskverbti). Šioje pozoje partnerė reguliuoja ritmą, todėl pati gali neskubėti ir kontroliuoti įsiskverbimo gylį.

6. Susijaudinęs krabas

Įspėjimas: ši poza labiausiai tinka pažengusiems. Partneris atsisėda krabo pozoje, kiek pakelia klubus ir pritupia tiek, kad leistų partnerei priartėti (taip pat krabo pozoje) ir partneris įsiskverbia. Taip, gali būti kiek juokinga pradžioje, bet nustosite juoktis kai atsipalaiduosite ir imsite judėti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras