Idėjos žiemos seksui

shutterstock_731114017.jpg
 
Žiema – puikus laikas, norisi susisukti į kamuoliuką po antklode ir pasimėgauti šiluma, švelnumu ir jaukumu, kai už lango šaltis ir stiprus vėjas. O jei šiluma ir minkšta patalyne dalintis dviese, tuomet jūsų apkabinimai nelauktai gali peraugti į karštą žiemos seksą!

Idėja: Švelnūs tardymai

Paklokite lovą gera patalyne, čia tiks ir šilkinė arba atlasinė, taip pat tiks ir minkštas pledas. Atsigulkite ir užsiklokite, vaikinas tegul apkabina merginą iš nugaros, besiglausdamas pilvu prie jos nugaros. Raskite suartėjimą ne tik prisilietimais, bet ir kalbėdami iš širdies. Pasvajokite apie tas šalis, kur jūs norėtumėte nuvažiuoti, apie nekilnojamąjį turtą, kurį norėtumėte įsigyti, apie sekso eksperimentus, kuriuos norėtumėte išbandyti. Prisipažinkite vienas kitam apie tai, ko dar nesate prisipažinę. Tokia poza skatina atvirumą, nes nematote vienas kito veido, todėl galite jaustis laisviau. Sekso poza: „Šaukštai“: nekeiskite savo pozicijų ir tiesiog pradėkite mylėtis dviejų šaukštų poza, gulėdami ant šono. Jūsų kūnai liesis beveik per visą ilgį, o vaikinas turės ir laisvas rankas, tad galės glamonėti merginos krūtis bei stimuliuoti klitorį.

Idėja: Tantriniai elementai

Tantra – sudėtingas seksualinis mokslas, o gal netgi ir menas. O kodėl gi jo nepradėjus mokytis ilgais žiemos vakarais? Bent jau panaudoti tam tikrus tantros elementus, kurie aktualiausi žiemos metu. Išjunkite aitrią šviesą, televizorių, radiją – viską, kas blaško dėmesį. Išstatykite po visą kambarį žvakes, kad sukurtumėte intymią aplinką. Pagal Rytų kultūrą, prišaukti sėkmę rekomenduojama iš keturių stichijų: oro, ugnies, vandens ir žemės – žvakes uždegti vandens ar žemės induose. Net jei stichijos ir nesuveiktų, jūsų energija tikrai nuteiks erotiškai. Tantra galima užsiimti ištisomis valandomis. Tačiau jei tam neturite laiko, suartėkite pastoviai per keletą kartų. Pirmą vakarą, pavyzdžiui, galite sėdėti vienas prieš kitą apsinuoginę, gėrėdamiesi partnerio kūnu. Antrąjį vakarą pereikite prie bučinių. Trečią vakarą pradėkite vienas kitą glamonėti ir liesti rankomis. Patikėkite, savaitės gale jūs degsite nuo noro būti kartu! Mylėkitės veidu vienas į kitą. Tai leidžia išlaikyti vizualinį kontaktą ir bučiuoti į lūpas viso proceso metu.

Idėja: Karštas potvynis

Vonios kambarys – puiki alternatyva atsibodusiam miegamajam. Kodėl gi nepasikaitinus dviese aromatinėse karštose putose? Prileiskite vonią karšto vandens, įlašinkite pora aromatinio aliejaus lašų. Tam tiks apelsino, bergamotės, levandos, mėtų, rožių žiedlapių ar jazmino kvapas. Beje, žvakės ir muzika čia taip pat suteiks papildomo jaukumo. Padarykite vienas kitam masažą kempine, stimuliuokite erogenines zonas padedant vandens srovėms. Tinkama poza: „šuniukas“. Pati saugiausia poza erotiniam potvyniui, kurią galite išbandyti netgi ir nedidelėje vonioje. 

vonia, seksas

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras