Gero sekso patarimai jam ir jai

screen-shot-2015-05-28-at-5-52-08-pm.png
 
1 komentaras
Viską, ką mes norime sužinoti apie seksą, nebijome paklausti. Tačiau informacijos intymiomis temomis yra tiek daug, kad galima joje ir susipainioti. Kas yra svarbiausia ir kas iš tikrųjų padarys seksą vertą didžiųjų raidžių? Tereikia keleto paprastų taisyklių, kurios suteiks jūsų seksui visai kitokias pramogas.

Jam

Stebėkite savo partnerę. Kiekviena moteris – individualybė su savo charakteriu, įpročiais ir... erogeninėmis zonomis. Tačiau vyrams kartais yra sunku „persijungti“ nuo buvusios merginos į naująją mylimąją, ypač jei laiko po skyrybų praėjo labai mažai. O audringo sekso norėtųsi bet kokiu atveju. Užduoti intymius klausimus pirmo pasimatymo metu – neromantiška, tačiau turintys akis mato: kokios glamonės ant mylimosios kūno iššaukia audringas reakcijas. Dauguma atveju vyrai yra tiek susirūpinę savo fiziniais pojūčiais ir mintimis, kad nepatenkins moters, jog pamiršta dėl ko jie atsidūrė lovoje.

Kalbėkite sekso metu. Vyrai nežino, kaip kalbėti apie meilę. Tačiau merginimo etape jie moka įtikinti savo išrinktąją, kad šiuo metu seksas – būtinas. O štai lovoje? Kartais kalbėti yra geriau nei tylėti, o kartais net geriau nei kažką daryti. Komplimentai fiziniam grožiui, figūrai, meiliam charakteriui – visa tai tilps į mylimosios dailias ausytes. Jokia sekso technika nesugeba moters pakelti į tokias aukštumas, kaip išgirsti gražūs žodžiai jos adresu.

Neužtrukite ties „smulkmenomis“. G-taškas – žinoma, yra gėris. Vis dėl to, nereikėtų jo paieškoms skirti viso savo gyvenimo – tai dar nereiškia, kad jūs jį surasite. Kaip taisyklė, tiesa visuomet kažkur šalia tiesiogine ta žodžio prasme. O daugumai gražiosios lyties atstovių klitorinis orgazmas – pats mylimiausias ir tiesiausias būdas pasitenkinti. Nepamirškite apie tai.

Laiku ir be priminimo apsimaukite prezervatyvą. Nemėgstate? Teks! Jei, žinoma, jūs nesate ilgai kartu gyvenanti šeimyninė pora. Kad ir kokia išsiblaškius būtų jūsų pasirinkta mergina, rūpestis ir atsargumas turėtų lydėti jūsų santykius. Dauguma moterų vyrams priminti apie apsisaugojimą – vadinasi, būti priekabia ir ciniška. Jei mergina yra sąžininga, ji vis tiek jums nepasiūlys to padaryti, tad leiskite išvengti šios neromantinės preliudijos dalies – ir viskas praeis gražiau bei lengviau.

Netinginiaukite, aktyviai veikite lovoje. Gali būti, kad jums teks nemažai patreniruoti savo raumenis sporto salėje, mesti rūkyti, tačiau dėl gero sekso – verta. Tik jums aktyviai veikiant vaginalinio orgazmo meistrės akimirksniu atsiduria stratosferoje. Reiktų atminti, kad greitas tempas reikalingas tik lytinio akto pabaigoje, tačiau jokiais būdais ne pradžioje, nebent vyksta netikėtas, audringas ir greitas seksas.

Jai

Leiskite apžiūrėti! Vyrai myli akimis – ir tai mes žinome. Ir visada visuomet moterys stengiasi palepinti vyriškus žvilgsnius: darbe, kelionėse, pramogaudamos. Tačiau lovoje – viskas atvirkščiai. Na, čia kaip ir suprantama: drabužių pagalba moterys slepia savo trūkumus. Tačiau mokėjimas gražiai nusirengti ir parodyti savo kūną iš gražiosios pusės – tai ištisas mokslas. Be to, tai ir būdas parodyti, kaip jūs jį mylite. Ir pačios geidžiamiausios moterys bus tos, kurios pajus malonumą demonstruodamos savo kūną.

Pradėkite pirma. Tokia rekomendacija gali pasirodyti keista, turint omeny nusistovėjusius seksualinių rolių stereotipus. Vis dėl pilnaverčiame seksualiniame akte kiekvienam iš dalyvaujančių turėtų būti ir intrigos, ir gundymo. Tad kodėl gi nesugundžius jums jo? Drąsiai perimkite iniciatyvą į savo rankas – vyras bus jums be galo dėkingas.

Nepamirškite apie savo malonumą. Būtent – būkite egoistiška, nes jums neužtenka būti gera lovoje, jums reikia idealaus sekso. Tiesa paprasta: psichologinis minčių komfortas, kad jis jus patenkino ir jums tai beprotiškai patiko, daro stebuklus su vyrais. Ar jūs žmona, ar atsitiktinė sutiktoji, ar jūs graži ar ne – visi šie faktoriai nėra svarbūs, jei jūs abu nukreipsite savo pajėgas ten, kur reikia. Tik tuomet seksas bus superinis! O jūs – meilužė, dėl kurios verta stengtis. Ir dar gražuolė! Ir koks skirtumas, ar jūs mokate gaminti?

Būkite švelnesnė. Net mažiausias lašelis moteriško švelnumo gali paversti ir patį brutaliausią vyrą į murkiantį kačiuką. Būtent švelnumas pripildo santykius svarbia prasme ir paverčia seksą į mylėjimąsi. Čia jau yra skirtumas, sutikite.

Tas pats patarimas – judėkite. Nes judėjimas – tai gyvenimas, taip pat ir lytinis. Netingėkite ir padėkite jam – juk galų gale vyrams nėra kur dėtis, o pašokti, atsispausti, prisėsti, pasilenkti ir išbūti vienoje pozoje ilgą laiką sunkoka. Tokia paprasta pagalba jūs prailginsite lytinį aktą ir, be abejo, pagerinsite sekso kokybę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
tikrai geri esminiiai patarimai, tik kartais pamirstami...
Naujas komentaras