Gero sekso patarimai jam ir jai

529.jpeg
 
1 komentaras
Informacijos intymiomis temomis yra tiek daug, kad galima joje ir susipainioti. Kas yra svarbiausia ir kas iš tikrųjų padarys seksą vertą geresnį? Tereikia keleto paprastų taisyklių, kurios suteiks jūsų seksui dar malonesnius pojūčius.

Jam:

Stebėkite savo partnerę.

Kiekviena moteris – individualybė su savo charakteriu, įpročiais ir erogeninėmis zonomis. Vyrams kartais yra sunku „persijungti“ nuo buvusios merginos į naująją mylimąją, ypač jei laiko po skyrybų praėjo labai mažai. Užduoti intymius klausimus pirmo pasimatymo metu – neromantiška, tačiau jei būsite atidus, pats pastebėsite, kokios glamonės ant mylimosios kūno iššaukia audringas reakcijas. Kartais vyrai yra tiek susirūpinę, kad nepatenkins moters, jog pamiršta dėl ko jie atsidūrė lovoje.

Kalbėkite sekso metu.

Vyrai nežino, kaip kalbėti apie meilę. O štai lovoje? Kartais kalbėti yra geriau nei tylėti, o kartais net geriau nei kažką daryti. Komplimentai fiziniam grožiui, figūrai, meiliam charakteriui – visa tai tilps į mylimosios dailias ausytes. Jokia sekso technika nesugeba moters pakelti į tokias aukštumas, kaip išgirsti gražūs žodžiai jos adresu.

Laiku ir be priminimo apsimaukite prezervatyvą.

Nemėgstate? Teks! Jei, žinoma, jūs nesate ilgai kartu gyvenanti šeimyninė pora. Kad ir kokia išsiblaškiusi būtų jūsų pasirinkta mergina, rūpestis ir atsargumas turėtų lydėti jūsų santykius. Dauguma moterų nemėgsta vyrams priminti apie apsisaugojimą – nesinori būti priekabia ir ciniška. Leiskite išvengti šios neromantinės preliudijos dalies – pasirūpinkite apsauga pats.

prezervatyvas

Netinginiaukite, aktyviai veikite lovoje.

Gali būti, kad jums teks nemažai patreniruoti savo raumenis sporto salėje, mesti rūkyti, tačiau dėl gero sekso – verta. Tik jums aktyviai veikiant, vaginalinio orgazmo meistrės akimirksniu atsiduria palaimos viršūnėje. Reiktų atminti, kad greitas tempas reikalingas tik lytinio akto pabaigoje, tačiau jokiais būdais ne pradžioje, nebent vyksta netikėtas, audringas ir greitas seksas.

Jai:

Pradėkite pirma.

Tokia rekomendacija gali pasirodyti keista, turint omeny nusistovėjusius seksualinių rolių stereotipus. Vis dėl pilnaverčiame seksualiniame akte kiekvienam iš dalyvaujančių turėtų būti ir intrigos, ir gundymo. Tad kodėl gi nesugundžius jums jo? Drąsiai perimkite iniciatyvą į savo rankas – vyras bus jums be galo dėkingas.

Nepamirškite apie savo malonumą.

Būtent – būkite egoistiška, nes jums neužtenka būti gera lovoje, jums reikia idealaus sekso. Tiesa paprasta: vien žinojimas, kad jis jus patenkino ir jums tai beprotiškai patiko, daro stebuklus su vyrais. Ar jūs žmona, ar atsitiktinė sutiktoji, ar jūs graži ar ne – visi šie faktoriai nėra svarbūs, jei jūs abu nukreipsite savo pajėgas ten, kur reikia. Tik tuomet seksas bus superinis! O jūs – meilužė, dėl kurios verta stengtis. 

mergina, seksas

Tas pats patarimas – judėkite.

Nes judėjimas – tai gyvenimas, taip pat ir lytinis. Netingėkite ir padėkite jam – juk galų gale vyrams nėra kur dėtis, o pašokti, atsispausti, prisėsti, pasilenkti ir išbūti vienoje pozoje ilgą laiką sunkoka. Tokia paprasta pagalba jūs prailginsite lytinį aktą ir, be abejo, pagerinsite sekso kokybę.

 
fantazijos
Komentarai (1)
tikrai geri esminiiai patarimai, tik kartais pamirstami...
Naujas komentaras