Ką daryti, kad lytiniai santykiai truktų ilgiau: patarimai vyrams

561.jpeg
 
Nemaža dalis vyrų norėtų ilgiau trunkančių lytinių santykių. Padėsime tai padaryti.

Pasirūpinkite energija.

Net vyriškiausiam ir energingiausiam vyrui gali prireikti laiko pailsėti. Specialistai prieš tokius ilgus malonumus pataria gerai pavalgyti (bet ne per daug), geriausia – lėtai išskiriančius energiją produktus, tokius kaip grūdai ar žemą GI turintys angliavandeniai. Taip pat nepamirškite tinkamo skysčių kiekio: prakaituojant vanduo greitai pasišalina.

Neejakuliuokite.

Tai padaryti galite rinkdamiesi pozas, suteikiančias mažesnę stimuliaciją. Žinoma, kiekvienas žmogus – individualus, tad tas pozas turite prisitaikyti patys. Kaip bebūtų, naudinga žinoti, jog dažniausiai stiprią stimuliaciją suteikia sueitis iš nugaros. Tiesiog pakeiskite pozą kai jausite, jog prarandate kontrolę, jog artėjate prie orgazmo ir galite netrukus ejakuliuoti. Taip, rizikinga nuolat būti ties orgazmo riba, tačiau taip penis visuomet liks standus ir nespės išblėsti aistra. Supraskite, jog net ir patyrus orgazmą – tai neturi būti visko pabaiga, galite šiek tiek pailsėti ir tęsti maratoną. Tai – puikus laikas eksperimentuoti dar nebandytomis su partnere pozomis.

pora

Tenkinkite ją, taip nukreipdamas dėmesį nuo savęs.

Jeigu nutiko taip, kad sekso maratono metu jums prireikė poilsio (pavargote ar jau patyrėte orgazmą), galite nesunkiai nukreipti dėmesį nuo savęs ir rūpintis moters malonumais. Tai gali būti tiek glamonės, tiek masažas, glostymai, prisilietimai, bučiniai. Poilsio akimirkos nebūtinai turi spindėti seksualumu, kartais tiesiog gera vienas kitą liesti, žinoti, jog trokštate mylėtis valandų valandas. Juk yra daugybė būdų išlaikyti intymumą, svarbiausia – neužmikite!

Venkite alkoholio.

Alkoholis daugeliui žmonių – būdas atsipalaiduoti, tarsi priedas prie nuostabaus laiko su partneriu. Kaip bebūtų, po dviejų gėrimų alkoholis sumažina vyro gebėjimą patirti ar išlaikyti erekciją. Taip pat, gali sukelti mieguistumą, paskatinti nesaugų elgesį (pavyzdžiui, norą mylėtis be prezervatyvų). Kaip supratote, alkoholis (ypač – didelis jo kiekis) tikrai nepagelbės kokybiškiems meilės žaidimams.

Būkite kūrybiški.

Seksas – platus terminas, naudojamas visiems jūsų fantaziją kurstantiems veiksmams, tai – ne tik sueitis ar oraliniai malonumai. Sekso maratono metu galite drąsiai pristatyti ir sekso žaisliukus, tokius kaip vibratoriai, rutuliukai, botagai, akių raiščiai. Maistas – taip pat puikus būdas skaniai ir maloniai paįvairinti santykius, puikiai tiks ledai, šokoladinis sirupas, plakta grietinėlė. Rinkitės tai, ką abu mėgstate. Būkite kūrybiški, mylėjimosi procesą galite labai pailginti naudodami minėtus atributus, tarsi seksualiai erzindami vienas kitą. Svarbiausia – naudokitės vaizduote ir nesilaikykite visada to paties scenarijaus.

oralinis seksas

Po ranka turėkite lubrikantą.

Ilgai trunkantys sekso žaidimai iš tiesų sekina kūno resursus. Tai – suprantama, tačiau svarbiausia yra būti pasiruošus galimiems „spąstams“. Viena pagrindinių problemų – sausumas, tad įsigykite kokybišką, malonaus skonio, kvapo ir neriebų lubrikantą ir pasidėkite jį netoliese. Jeigu nesate tikri, kokį lubrikantą pirkti, įsigykite keletą skirtingų: vandens, silikono pagrindo, skirtingų kvapų ir skonių. Geram lubrikantui šykštėti tikrai neverta! Ilgieji sekso maratonai reikalauja nemažai papildomo drėkinimo. Naudojant prezervatyvą, lubrikantas padės išvengti jo trūkimo, nuo trinties atsirandančio karščio, sausumo ir sudirgimo. Taip pat galima rinktis ir vyrams skirtus šaldančius purškiklius, kurie turi šaldantį bei vėsinantį poveikį. Jie leidžia atitolinti ejakuliacija ir yra skirti pratęsti akto trukmei. Daugelis šių kremų ir purškiklių tinkami naudoti su prezervatyvais. 

Pirmyn!

Atminkite – sekso maratonas reikalauja ne tiek daug laiko, kiek daug kantrybės. Tačiau stengtis verta – po ilgų meilės žaidimų tiek jūs, tiek partnerė pajausite kur kas stipresnį, drebėti iš jaudulio priverčiantį malonumą. Taip pat, nemažai išmoksite vienas apie kitą – o tai, be abejonės, bus labai naudinga visam jūsų seksualiniam gyvenimui.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras