Kuo skiriasi vulva ir vagina?

340.jpeg
 
Vagina ir vulva: kas tai ir kuo skiriasi tarpusavyje?

Taigi, kas yra vagina?

Daugelis naudoja terminą vagina” visiems moters lytiniams organams apibūdinti. Tačiau iš tikrųjų vagina yra tik dalis moters reprodukcinių organų sistemos. Vagina yra tik vidinė moters lytinių organų dalis, kuri prasideda nuo vaginos kanalo pradžios iki gimdos kaklelio. Mes dažnai kalbame apie penio dydį, tačiau kaip dėl vaginos? Gera žinia yra ta, kad vagina yra elastinga, reiškia, jog ji biologiškai geba grįžti į savo pradinę padėtį po skverbties. Kai moteris susijaudina, vagina prasiveria, sudrėksta ir yra pasirengusi įsileisti penį, sekso žaisliuką ar pirštus. Ji taip pat geba išleisti į pasaulį kūdikį, o ją palaiko dubens dugno raumenys, kurie taip pat geba grįžti į savo pradinę padėtį.

vagina

Kas yra vulva?

Vulva yra išoriniai moters lytiniai organai, įskaitant vaginos kanalo pradžią, klitoris taip pat yra vulvos dalis, kaip ir mažosios bei didžiosios lytinės lūpos. Galima sakyti, kad tai, ką matome išorėje, ir yra vulva. Norime priminti, kad ši zona yra jautrioji moters zona, kuri tipiškai yra stimuliuojama. Klitoris sukurtas malonumui dėl jame esančių daugybės nervų, kuriuos galima stimuliuoti skirtingais metodais.

Kodėl svarbus skirtumas tarp vaginos ir vulvos?

Švietimas apie mūsų kūnus, ypač lytinius organus, dažnai būna pražiūrimas. Tai gali sukelti painiavą ir gėdą dėl to, kas yra visiškai normalu ir turėtų būti lygiai taip pat paprasta, kaip ir alkūnė! Žinodami teisingus terminus ir turėdami supratimą kaip jie veikia, galėsime patirti efektyvesnį malonumą. Taip pat. gebėjimas paaiškinti gydytojui apie skausmą vaginos ar vulvos srityje irgi gali būti naudingas.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras