Seksualumą žadinantis meilės maistas

555.jpeg
 
4 komentarai
Ne paslaptis, jog kartais maistas veikia kaip afrodiziakas – veikia tai, kaip jis atrodo, tai, kaip jaučiatės jį valgydami, kiek egzotinis jis yra, retas ar brangus... Taigi, planuojate romantišką vakarienę ir nežinote, kokius produktus pasirinkti?

Avokadas.

Avokadas iš tiesų atitinka visus juslinius kriterijus. Jo forma gali priminti vyriškas genitalijas arba tiesiog moters kūno linijas. Lygi, kreminė struktūra sustiprina teikiamą pojūtį. Knygos apie afrodiziakus autorė avokadą pataria pateikti salotose su žaliaisiais svogūnais, kedro riešutais bei šlakeliu medaus.

avokadas

Šparagai.

Šparagų forma – kiek primena falo, tad tikrai atitinka regimuosius afrodiziakų kriterijus. Įrodyta, jog šparagai dažnai sukelia menką dilgčiojimą prie lytinių organų, tokį, kuris maloniai stimuliuoja bei gerina potenciją.

Maca šaknų milteliai.

Lietuvoje jų, ko gero, rasite tik maisto papildų pakuotėje, tačiau joje yra tie patys stebuklingieji milteliai, tik įdėti į kapsulę. Iš tiesų maca – tai Peru aukštumose auganti dietinė daržovė. Kur naudojami šie milteliai? Tinkamiausia, juos dėti į rytinį vaisių kokteilį, tačiau taip pat maca puikiai tinka naudoti į kepamą duoną, pyragą ar net kavą. Tai ypač efektyvu dėl menko libido kenčiantiems žmonėms.

Imbieras.

Imbieras skystina kraują, o tai padeda kūnui greičiau reaguoti į seksualinę stimuliaciją. Taip pat ši šaknis naudinga virškinimui, kuris svarbus kiekvieno vyro libido ir, žinoma, apskritai gerai savijautai. Beje, imbiero skonis – iš tiesų universalus: šviežias jis patiekalams suteikia aštrumo, marinuotas – gaivumo... Galima naudoti tiek kaip prieskonį maistui, tiek gardinti gėrimus.

imbieras

Austrės.

Austrių valgymas iš tiesų nuteikia intymumui. Jausminė patirtis valgant šią jūros gėrybę – dalis afrodiziako galios, svarbu ir tai, kad tokiu būdu organizmas gauna daug cinko – elemento, svarbaus libido didėjimui. Daugumai žmonių austrių valgymo pojūčiai – jaudinantys.

austrės

Šokoladas.

Sakoma, jog vienintelis tikrasis meilės narkotikas, kurį galime turėti, yra kakava. Ji stimuliuoja laimės ir energijos hormonų seratonino bei dopamino gamybą, taip pat kakava turi tam tikrų hormonų, mūsų organizme atsirandančių, kai įsimylime. Geriausiai paveikia kakava, esanti šokolade, geidulingai tirpstančiame burnoje. Kol šis skanėstas verčia mus jaustis gerai – drąsiai juo mėgaukimės.

 
fantazijos
Komentarai (4)
tkriausiai kazkokiu mistiniu budu ragavai savo penio jei zinai koks jis :D
Ne,aš optimistas:)
Tai tu solistas.
Man patinka mano šokoladinis penis:)
Naujas komentaras