Vasariškos sekso pozos

613.jpeg
 
11 komentarai
Sekso pozos, kurioms išbandyti tinkamiausias metas – vasara.

Seksualusis purkštuvas.

Tokiai pozai reikalingas namo kiemas. Reikia atsistoti atsisukus į purkštuvą ir pasilenkti taip, kad vanduo purkštų į moters lytinius organus. Jeigu partnerė rankomis negali pasiekti žemės, jas turėtų laikyti ant šlaunų. Vyras turi atsistoti jai už nugaros, rankomis apkabinti juosmenį ir įsiskverbti. Žinoma, tai pakartoti galima ir vonioje.

Karšta vonia.

Reikalinga vonia ar baseinas, kuriame būti galimybė atsisėsti po vandeniu. Vyras sėdi šiek tiek praskėtęs kojas, atsilošęs ir rankas padėjęs ant vonios krašto. Moteris jį apžergia ir pėdas statydama ant sėdimosios dalies atsitūpia ant partnerio, rankomis laikosi į jo pečius.

baseinas, seksas

Banglentininkas.

Tokia poza gali būti atliekama tik kai jūra yra rami. Moteris pilvu atsigula ant banglentės, kojas ir rankas ištiesia. Vyras, stovėdamas vandenyje iki juosmens, apžergia ant banglentės gulinčią partnerę taip, tarytum liptų ant arklio. Užlipęs, jis išsitiesęs atsigula ant moters ir į ją įsiskverbia.

Ant krašto.

Moteris atsigula ant nugaros prie pat baseino krašto, taip kad jos užpakalis būtų virš vandens. Vyras stovi vandenyje, atsisukęs į ją veidu, pakelia partnerės kojas, uždeda ant savo pečių ir įsiskverbia. Moteris rankomis laikosi už baseino atbrailos.

Paplūdimio gultas.

Vyras guli ant nugaros paplūdimio gulte. Moteris, atsukusi nugarą į jo veidą, apžergia partnerį, pėdomis tvirtai stovėdama ant žemės, ir atsisėda.

Pripučiamas čiužinys.

Moteris pilvu atsigula ant čiužinio taip, kad užpakalis bei kojos būtų virš vandens. Vyras stovi vandenyje, rankomis praskečia partnerės šlaunis ir įsiskverbia, moterį gali prisitraukti kaip įmanoma arčiau, kad galėtų kuo giliau įsiskverbti.

Siūbuojanti valtis.

Mažoje valtyje reikia atsisėsti vienas priešais kitą bei atsilošti. Vyras kojas laiko pėdas padėjęs ant dugno, moteris jį apžergia, o įsiskverbus savo kojas gali užkelti ir partneriui ant pečių. Svarbiausia viską riekia daryti atsargiai, kad linksmybės nepasibaigtų ežero vandenyje. Galiausiai rankomis galima siūbuoti valtį norimu ritmu.

valtis

 
fantazijos
Komentarai (11)
aš savo žmoną gerai išpisu ir lovoj nes gerai ir lovytėj
Aplamai vandenyje nepakartojama
Banglentininko visai noretus ismegint kada gyvenime.Na,bet jo cia juros krante reik viska pradet bandyt,nes kur vandens virs galvos tai kazin ar pavyktu sekmingai uzlipti :D
„Banglentininkas“ si poza yra nesamone.Realiai atsigule abu vyras ir moteris neisilaikis ant banglentes tokeme gylije ir apsivers , net nespejus jiems ka nors pradeti
dzin, ne baseinia problema, reikia moketi improvizuoti ir zmones nesupras nors ir aplinkui plaukios arba vaikscios
Visos to pozos padoromos ir be vandens, efektas nera mazesnis tikrai :)
Liux pozos!
REIKIA SAVO BASEINA TURET IR NEKILS TOKIU KLAUSIMU;)
Idomu kur rast baseina ar kita vieta,kur nera zmoniu? Jei pagaus,dar ir bauda teks sumoket....
Is kosmo aquasutros paimta...
Sakyčiau ekstremalu, netyčia ir priburbuliuot gali taip meile besimėgaujant :))
Naujas komentaras