Seksologija: 12 sekso patarimų moterims

seksas(17).jpg
 
Lytinis potraukis – tai meilės ir laimingo šeimyninio gyvenimo garantas. Tačiau su laiku potraukis gali išblėsti ar net visiškai išnykti. Jog taip nenutiktų, kiekviena moteris turi būti pasiruošusi imtis atsakomųjų veiksmų, kol dar ne vėlu. Jokio dirbtinumo, tik keletas įsisavintų teiginių, kurie padės pažadinti norą mylėtis.

Taigi, sužinokite, kokius metodus lovoje rekomenduoja taikyti seksologai, kada lovoje pasidaro liūdna ir nuobodu...

Imti taip pat malonu kaip ir duoti

Negaunate pakankamai dėmesio iš savo partnerio? Parodykite jam, kad esate suinteresuotos suteikti jam malonumą lovoje. Tačiau jei tų norų jūs nežinote, vargu ar pavyks gauti maksimalų pasitenkinimą. Paklauskite partnerio, kokios fantazijos jį žavi ir išpildykite jas. Matydamas jūsų pastangas, vyras tikrai neliks apatiškas ir jūsų pageidavimams.  

Prisiminimai

Jei aistra su laiku kažkur išgaravo, seksologai rekomenduoja prisiminti praeitį. Kur buvo judviejų pirmasis bučinys? Kokiose vietose mylėdavotės draugystės pradžioje? Pakartokite tai iš naujo, nors ir po daugelio metų! Taip pat puiki alternatyva pažadinti meilę iš naujo, tai peržiūrėti senas judviejų fotografijas ir video medžiagą. Praeitis padės atkurti  lytinį potraukį.

Veidrodinis atspindys

Kartais žodžiai nebūtini, juk kalbėtis galima veiksmais ir mintimis. Nepaverskite preliudijos bei sekso instruktažu. Visai nereikia sakyti “Pabučiuok man į kaklą” ar “Man patinka kai kojomis glamonėji mano intymią vietą”. Pabandykite pirmi visuo tuo palepinti antrąją pusę ir galėsite maloniai stebėtis, kaip seksualiais gestais būsite apdovanotos pačios!

Orgazmas su pratęsimu

Po orgazmo pora minučių pailsėkite, o tada padirbėkite su savo jausmais ir kūnu. Sutelkite dėmesį į savo kūną ir mintimis pabandykite patirti malonumą. Antras orgazmas labai tikėtinas.

Bučiuokitės su saiku

Bučiuotis yra puiku, tačiau bučiniai neturi būti dažnesni už seksą. Neužsibučiuokite sveikindamiesi ar atsisveikindami, nes bučiniai neteks savo prasmės. Nepaverskite jų buities dalimi.

Sex diskusijos

Bendras erotinių filmų, sex nuotraukų aptarimas gali būti labai įdomus. Nebijokite paklausti savo antrosios pusės, ką ji mano apie erotinio kino aktorę ar modelį iš seksualios reklamos. Taip pat drąsiai išreikškite ir savo nuomonę. 

Striptizas – puiki idėja

Net jei ir žinote, kad jis nėra pats geriausias šokėjas, paprašykite jį sušokti striptizą ir padrąsinkite partnerį šiam žingsniui! Nesvarbu, kaip profesionaliai jis ar ji susitvarkys su šia užduotimi, jaudulį jumyse tai tikrai pažadins.


Nustebinkite ir priblokškite

Nustebinkite savo mylimą žmogų netikėtu elementu. Seksuali tatuiruotė (vienkartinis lipdukas), intymios vietos aksesuaras, krūtų puošmena ar viliojantis apatinis trikotažas bus tai, ko jūsų partneris nesitikėjo!

Gamindamos nepamirškite prieskonių

Naudokite natūralius afrodiziakus ruošiant romantišką vakarienę. Tokie produktai, kaip karštas šokoladas, čili, cinamonas, salieras  teigiamai veikia potenciją ir seksualinę sveikatą


Apšvietimo efektas

Naudokite šviesą siekiant sustiprinti savo pranašumą. Raudonas apšvietimas, raudoni drabužiai stipriai stimuliuoja nervų sistemą ir pažadina potraukį bei seksualinę agresiją. Atminkite, jog raudona yra geriau nei mėlyna. 

Šlovė sekso partneriui

Jei jums antrosios pusės bučinys, prisiglaudimas ar kitas  gestas suteikė pasitenkinimą, pasakykite, jog jums tai labai patiko!

Neskubėkite tarti lemtingo žodžio

Dažniau galvokite apie seksą, o ne apie svarbius sprendimus. Tyrimai parodė, jog kuo daugiau svarbių sprendimų priima moteris, tuo mažiau ji traukia priešingą lytį.
Saugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras